Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Qba33 Zobacz posta
    na 100$ myślę ze sami regularni będą (maszyny od ICM w głowie)
    No właśnie jestem bardzo ciekaw, jak to wygląda. DoN to generalnie bardzo mechaniczna gra, a na tych stawkach to już chyba w ogóle... ICM prawie perfekcyjny, a "włącza" się bardzo wcześnie...

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Chyba Intelowiec postawiłes sobie b. ambitny cel.
    W 100 sitów możesz to osiągnąc ale musisz miec rusha.
    W dłuzszym okresie czasu w holdema i na stawkach 100$ moim zdaniem to niemożliwe.
    Ja gram dony w omahe na stawkach 10-20 $ (czyli trudniejsza gra i niższe stawki) ,i nie znalazłem nikogo kto ma lepsze ode mnie ROI - w okolicach 15 %.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    W 100 sitów możesz to osiągnąc ale musisz miec rusha
    Mowisz o 60 czy 70?
    60 to ROI na poziomie 20% (nie licze 500 oddanych Starsom za wpisowe-wtedy byloby 15%).

    Wlasnie na dana chwile rusha nie mam i karty graja, za co bym sie nie zabral, przeciwko mnie, wiec dlatego powaznie sie zastanawiam...

  4. #14
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Co do tej odmiany, spójrz sobie na bloga Krawca,
    wyrobisz sobie pojecie o swingach

    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Mowisz o 60 czy 70?
    60 to ROI na poziomie 20% (nie licze 500 oddanych Starsom za wpisowe-wtedy byloby 15%).

    Wlasnie na dana chwile rusha nie mam i karty graja, za co bym sie nie zabral, przeciwko mnie, wiec dlatego powaznie sie zastanawiam...
    60 i 70 na rushu tylko.

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ale INTELOWIEC, przecież 100 sitów to maleńka próbka i czynnik szczęścia będzie tu niezwykle istotny. Jak Ci zawieje rushem to możesz wygrać i 80, a jak Ci zawieje piaskiem w oczy to skończysz na 30...

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Ale INTELOWIEC, przecież 100 sitów to maleńka próbka i czynnik szczęścia będzie tu niezwykle istotny. Jak Ci zawieje rushem to możesz wygrać i 80, a jak Ci zawieje piaskiem w oczy to skończysz na 30...
    Raczej zawieje mi gownem prosto w oczy, sadzac po tym, jak ostatnio idzie mi na Starsie

    Ale i tak grac trzeba, a skoro na cash ostatnie sesje po 4-5 BI w plecy, to wole dla urozmaicenia zrobic cos innego

    W godzinach 19-24 nie ma zbyt wielu turniejow do grania (22+1+1, daily 80k, daily 70k i ten 50k za 55$ i to wszystko), wiec pomyslalem, ze wlacze po 6 sitow seriami plus te turnieje i jakos zleci.

    Chyba jednak sprobuje...

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A widzisz możliwość żeby później kilka takich wygranych sitów wrzucić gdzieś? Mam na myśli cały przebieg. Chciałbym zobaczyć, jak się gra DoN na tych stawkach.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Jak przedsiewziecie zakonczy sie pozytywnie, to nie ma problemu. Jesli zas nie, to sam bede musial takich hh poszukac, zeby nauczyc sie je grac

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Intelowiec, a nie lepiej Ci będzie zagrać 100 zwykłych sitów? Imo po pierwsze są ciekawsze niż DoN'y, a po drugie przez to, że mają taką strukturę wypłat jak mają, łatwiej będzie się Tobie dostosować. Nie grałem dużo DoNów, bo one nudzą akurat mnie, ale potencjał zrushowania też masz wyższy w standardowych sitach, a DoNy chodzą już jakiś czas, więc nie masz co liczyć, że to jakaś mega fishownia.

    pozdro,
    wooysiah