Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127
  1. #121
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217

  2. #122
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    tak mi sie wydaje, ze wiecej szumu o nic

    Swięta racja jak ukradną babci 1 tys. renty na poczie to jest nic nie warta pierdółka ale jakby Gudzowatemu zwinęli 750tys to straszna tragedia narodowa. Tak samo jak nieznani sprawcy zabiją gościa w bramie który wraca z pracy to jest zwykłe pospolite nieważne zabójstwo a jak ukręcą łeb bogaczowi to jest wielka narodowa sprawa Olewnika.
    100złotych co to jest od 100zł to się przecież odpala cygara siedząc przed monitorem.

  3. #123
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Trudno się z Tobą nie zgodzić loser. Dobrze gadasz

  4. #124
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    Witam wszystkich.
    Właśnie "przeleciałem" cały wątek.

    na wstępie chciałbym napisać, że współczuje Ci Woland.

    chciałbym też sprostować kilka rzeczy. Z tego co wiem to antivirus skanuje w poszukiwaniu trojanów i innego rodzaju syfów znanych mu na podstawie sygnatur. prostego własnoręcznie napisanego trojana nie wykryje.

    również wydaje mi się że bardziej prawdopodobne jest "niedopilnowanie" haseł.
    większość ludzi popełnia najczęstszy bład w postaci "jedno hasło do wszystkiego". Najpardziej tyczy się to jakiś pseudo roomow oraz pseudo forum.

    wyczytałem jeszcze coś co mnie zaciekawiło a raczej zaniepokoiło. ktoś pisał że z netellera bez problemu można przelać kase na konto jakiegoś roomu za pomocą numeru konta i pinu(to jasne dla wszystkich), ale czy dane na tym roomie nie muszą się zgadzać z danymi z netellera???

    pozdrawiam

  5. #125
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    przy wypłacie z roomu na netellera muszą się zgadzać zawsze...

    ale przy wpłacie niekoniecznie bo wpłacałem na konta kolegów/żony itd używając swojego netellera

    więc pewnie nikt tego nie sprawdza

  6. #126
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    pewnie tak. w sumie to nie możliwe żeby sprawdzali bo wpłate się robi w kilka sek. patrza tylko czy kasa jest. chipdumping i po kasie.

    pisał ktoś o zmiane security number do netellera? robia problemy?
    raz na jakiś czas można zmienic

  7. #127
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    przy wypłacie z roomu na netellera muszą się zgadzać zawsze...
    Niekoniecznie ,ze starsów wypłacałem kilka razy kasę z konta żony ma mój rachunek netellera ale wpłate robiłem również z mojego rachunku dlatego pewnie nie było problemów.