Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 127
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Dziś rano dostałem 4 maile o udanym transferze środków z mojego konta na jakieś inne. Oczywiście nie robiłem takich transferów.

    Co dziwne, po pierwsze niektóre z nich były na kwotę wyższą, niż miałem na koncie, a mimo to były niby udane, ponadto nie dostałem żadnej informacji o zmianie hasła, a nie mogłem się zalogować.

    Za 12 minut otwiera się biuro Moneybookers i natychmiast będę do nich dzwonił.

    Gdyby przypadkiem ktoś miał podobny problem, to dajcie znać.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    hahahha pewno ktoś się wkurwił ,że mu wytykałeś błędy w postach i cię wydymał lol

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Wyjaśniło się coś?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mam nadzieję Dakota, że chociaż trochę mi współczujesz, bo mi do śmiechu jest raczej średnio

    Zadzwoniłem do UK, pani zebrała trochę danych i przekazała do security. Mam czekać na info. W tej chwili konto jest zablokowane na amen i to o tyle dobrze, że co prawda chyba jest wyczyszczone, ale w drodze jest withdrawal z RedKings.

    Pani nie umiała powiedzieć, czy wykonane już transakcje uda się anulować.

    Bardzo mnie nurtuje sprawa z hasłem. Nie mogłem się zalogować, bo złe hasło, ale nie dostałem maila, że ktoś je zmienił. Błagam, nie mówcie, że zapomniałem. Takie rzeczy mi się nie zdarzają.

    Nie rozumiem jak to się mogło stać. Nie używałem MB w żadnych miejscach typu kafejki itp., nigdy nikomu nie podałem tego hasła. Nie przesyłałem go mailem, GG...

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    dziwna sytuacja , współczuję;/ może jakiegoś trojana miałeś na kompie i odczytał Twoje hasło ze stuknięć w klawiaturę ? to takie moje przypuszczenie

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie rozumiem jak to się mogło stać. Nie używałem MB w żadnych miejscach typu kafejki itp., nigdy nikomu nie podałem tego hasła. Nie przesyłałem go mailem, GG...
    to jeszcze nic nie znaczy. wystarczylo, ze uzywales jakiegos pirackiego softu, np. poker trackera z crackiem, ktory zapewne mial w sobie jakiegos trojana/keyloggera i po sprawie. nie twierdze, ze tak bylo w twoim przypadku, ale to jest najczesciej przyczyna utraty hasel/wlaman...

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no i jakoś na MB tych włamań o których się czyta jest jakimś cudem 20 razy więcej niż na Netellerze więc może mają grosze zabezpieczenia...

    na Netku np jak się ktoś zaloguje na Twoje konto z IP z innego kraju konto natychmiast jest blokowane więc trochę to utrudnia włamania...

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Maila o zmianie hasła nie ma bo kolesie włamali Ci się pewnie na poczte i go skasowali! Miałem tak jak mi szczyścili konto PS! Ale u mnie się skończyło powodzeniem bo PS odzyskał kase od kolesia który nie wypłacił poza room! Przeskanuj kompa i looknij czy nie masz wirusów! Jak masz to już po kasie! Szczerze współczuje, wiem jakie to hujowe uczucie (jak nagle człowiekowi cyferki znikają)

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja jeszcze liczę na odzyskanie kasy. Co prawda transfer na inne konto MB się już dokonał, ale wypłata z MB przecież nie dzieje się natychmiastowo (przynajmniej na konto bankowe). Więc może uda im się jeszcze zablokować kasę u gościa, który mi ją zawinął.

    Niestety wygląda na to, że trojan to jedyne rozwiązanie. Mamy antywira, uaktualniam go codziennie, ale mimo wszystko

    Pomysł blokowanie konta po logowaniu z innego kraju jest super. Wygląda na to, że niezależnie od finału tej historii przenoszę się na Netka.


    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    Maila o zmianie hasła nie ma bo kolesie włamali Ci się pewnie na poczte i go skasowali!
    No jest taka opcja, ale w takim razie byli idiotami, że nie skasowali maili o transakcjach. Nie loguję się na MB gdy nie mam takiej potrzeby, więc sprawę zauważyłbym dopiero za kilka dni i pewnie byłoby już dawno po kasie. A tak zauważyłem natychmiast.

  10. #10
    lol jakie to jest poje**** ,MB przeciez musi miec mozliwosc sprawdzenia na jakie konta zostaly przelane pieniadze = dane pojeb* ktory je ukradl? takiego to bym za jaja powiesil w lesie ktos grinduje dzien w dzien a pozniej w 1 noc ktos mus czysci konto...