Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    to Dwan zaszalał,ja bym to jednak chyba sprawdził a potem osrał ze szczęścia.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Jak dla mnie to Tran po prostu beznadziejnie to rozegral a nie callujac na koniec to juz mistrzostwo...

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Zrzucilibyście w tej sytuacji fulla?
    Nevah

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    czesto blefuje jak pojawiaja sie scarecardy.
    dzis na ftp probowal za ponad 100k wyblefowac AA Larsluzaka na boardzie AKQJx (3 piki)

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Najbardziej ciekawi mnie jaki był zakres Trana w oczach durrrr'a. Czy zakładał że może mieć jakiegoś średniego asa skoro callował pf? czy może postawił go na pp TT-? Tak czy inaczej rzeczywiście słabo rozegrane przez Trana, Dwan po prostu to wykorzystał. Nice read sir! Btw. też bym raczej nie zrzucił, o ile nie sparaliżowałaby mnie świadomość, że gram z TYM durrrr'em

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Mnie by raczej sparaliżowała myśl, ile kasy mogę przegrać
    To nie jest jakiś tam 50 dolarowy buy in

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    To też, ale zakładam, że jak ktoś tam się już znalazł to nie jest tam przez pomyłkę i na codzień nie jest graczem NL25;P

  9. #9
    No ładnie durrr zaprezentował tego asa, tylko jego read kompletnie zawiódł, liczył pewno na PP lub nietrafiony draw u Trana i jego easy fold bez asa (i to byłby easy fold np. z 22-QQ).
    Tran ma jednak A więc powinien zrobić insta call i znudzony czekać na split...
    a durr zwijać manele...
    ...
    Ten fold to kpina, nieprawdopodobny żart, albo jakaś wyższa szkoła wtajemniczenia, dla mnie nie do pojęcia.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Widocznie uwierzył, że Dwan ma waleta, mimo iż gdyby miał nie zagrałby w ten sposób...