Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ja bym po takim rozegraniu Trana to zrzucil.
    Wlozyl do puli 25k, a ma zaryzykowac teraz 100k, zeby prawdopodobnie miec co najwyzej splita. I do tego ma 2 uklady ktore go bija i to sa chyba tylko te uklady plus blef z ktorymi durr by tak zagral alina. Asa by pewnie durr valuebetowal.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez noname300 Zobacz posta
    t mowa ciała: latające dłonie...
    mozesz powiedziec w ktorej minucie to zauwazyles bo ni huha nie moge tego zobaczyc?

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Heh, dopiero teraz trafiłem na ten ciekawy watek. IMO to był bardzo dobry fold. Taki bet durra to IMO albo kareta albo air. Tran miał pot odds 1.5:1 więc durr musiałby blefować w co najmniej 40% przypadków. Koleś jest aggro ale czy aż tak aggro? Natomiast zagranie durra na flopie, tzn. check, IMO jak najbardziej pasuje do waleta, chociaż oczywiście nie tylko do tego. Durr mógł też na flopie świrować z (mało prawdopodobnym) top setem chociaż osobiście nie sądzę aby agresywny gracz często bawił się tutaj w slołplej.

    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    I do tego ma 2 uklady ktore go bija
    Jakie dwa? Pomijając AA to przecież jest całkiem sporo kombinacji Jx z którymi durr mógł raisowac preflop.

    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Asa by pewnie durr valuebetowal.
    Mógłby, chociaż osobiście nie jestem przekonany czy to miałoby sens. AA IMO bardziej by do tego się nadawało bo oprócz pocketów bije również Ax.

    jdx

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    nie mial chlop pomyslu na rozegranie tej reki od samego poczaktu, wiec nie m a sie co dziwic. Pewnie w ogole zalowal ze jest na telewizyjnym i ktos zobaczy jego reke. Ale dla mnie to jak w 3betowanej puli zrzucac AA na flopie 222, bo akurat przeciwnik przeciez nie zagra tak czy siak z niczym oprocz x2.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Jakie dwa? Pomijając AA to przecież jest całkiem sporo kombinacji Jx z którymi durr mógł raisowac preflop.
    jdx
    Jx liczylem jako jeden uklad, bo nie zmienia sily jego reki

    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Asa by pewnie durr valuebetowal.
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Mógłby, chociaż osobiście nie jestem przekonany czy to miałoby sens.
    Juz to widze jak durr gracz czeka z A na rivierze po czeku Trana i calym pasywnym rozegraniu. Bez przesady.

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Juz to widze jak durr gracz czeka z A na rivierze po czeku Trana i calym pasywnym rozegraniu. Bez przesady.
    Z asem (bądź dwoma) to by durr pewnie już na flopie uderzył. No ale jeśli obaj zagrali tak jak zagrali to pozostaje pytanie czy vbet durra daje mu jakieś dodatkowe profity, tzn. czy te przypadki gdy zostanie on sprawdzony przez gorszą rękę z nawiązką zrekompensują (znikomo prawdopodobne, ale jednak możliwe) przypadki nadziania się na turbo-slołplejowanego monstera. Oczywiście dodatkową korzyścią, którą jednak trudno jest bezpośrednio zmierzyć, jest to, że nie będzie musiał pokazywać swojej ręki.

    Generalnie chodzi mi o coś, co obrazuje przykład z tego linka: Gus Hansen vs. Jeff Madesn - PokerTexas.pl Forum. Oczywiście nie jest to taka sama sytuacja, ale jednak IMO dosyć zbliżona.

    jdx