Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    7
    Witam wszystkich, organizuje turniej Texas Hold'em No Limit w mojej Karczmie w Łodzi. Turniej odbędzie się w marcu 2009r. i będzie to na pewno wtorek. Wpisowe 60zł do 100zł. W zależności ile osób będzie brało udział. 70% z wpisowego będzie szło do puli nagród. Mogę zmieścić do 80 graczy. Osoba, która wygra turniej również oprócz nagrody głównej dostanie od baru dodatkową nagrodę. Plus mamy dobre polskie jedzenie i nie zabraknie alkoholu...Wszystkich chętnych proszę o kontakt pod mój e-mail Rozowafuga@yahoo.com
    Ostatnio edytowane przez Jaceks ; 14-02-2009 o 11:07

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    70%? Czyli jak wpisowe będzie 100zl, to bierzecie 30zl rake'u od osoby? Trochę sporawo.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    17
    potrafisz juz dokladniej okreslic kiedy ten turniej sie odbedzie ?

  4. #4
    znam lokalne które przy tego typu turniejach wręcz dokładają się do puli zamiast z niej zabierać. Suma sumarum i tak zawsze wychodzą na tym na swoje bo...gra się wtedy dłuuugo (jest o co) a bar pęka w szwach

    PS; inicjatywa fajna...zawsze miło jest pograć w pokerka w nowym miejscu i z nowym towarzystwem.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    7
    Witam, jest to moj pierwszy turniej organizowany takze nie mam za duzo doswiadczenia. Mozemy zrobic 80% idzie do puli. Rowniez mozemy zrobic jeden rebuy jezeli byscie chcieli. Wszysko juz mam teraz tylko szukam paru dobrych dealerow.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    13
    tez jestem zainteresowany, tylko troche ten rake nie jest za duzy?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez Screw Zobacz posta
    Standardowo bierze się 10% wpisowego na rake.
    Też to miałem napisać. Chociaż live z dealerami (pewnie trzeba im będzie też zapłacić) jakieś 15% pewnie będzie na miejscu.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10
    Ja myśle ze nie było by problemu jak by każdy sam dealował bo krupierzy to pewnie koszta

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    rake do 15% i pisalbym sie na to razem z 2 kumplami

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    29
    ode mnie z 5 osób