Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: AA

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Poza tym statystyki są tylko z dwóch kółek a więc g..no warte.
    Sprawdziłem sobie przed analizą w bazie

    HoHi 53/3/1 po 269 rękach

    więc raczej zgodnie z prawdą wyszło z tych dwóch kółek akurat. shorta nie mam o dziwo może shotował czy coś

    Co do reszty posta, rozumiem Twój punkt widzenia i częściowo się z nim zgadzam. Kluczem do wszystkiego jest jak bardzo donkowo oceniamy tych kolesi. Mi się wydaje że mogliby tu mieć KhJh albo 9x9c, no ale nie sprawdzimy tego, chyba że Hero poda zakończenie rozdania to może coś uda się zweryfikować

    pzdr

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    u mnie ma po 450 rozdaniach 48/3.5/0.9
    ogolnie fish i wchodzi all iny z top para, a takie donk bety to robi prawie zawsze jak zlapie top pare, niewazne z jakim kickerem sprawdza all ina. ja bym go zreraisowal na flopie, pusha scallowal, chociaz moze miec duzo outow na nas, ale i tak w wiekszosci przypadkow na jego zakres rak jestesmy z przodu. ogolnie fajny gracz i zawse sie ciesze jak przyjdzie na stolik

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    No wlasnie panowie, pamietajmy ze tu mamy do czynienia z dwoma mega donkami,
    tym donkleadem na flopie wcale sie nie przejmuje, martwi mnie flatcall drugiego fisha. Mi tu sie wiekszym blede wydaje nie zraisowanie flopa, imho this:
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    opcje sa w zasadzie trzy,
    a) calldown do końca o ile nie spadnie czwarty trefl
    b) raise/fold flop
    c) raise/call flop

    po takim zagraniu flopa i akcji pojawia się czwarta opcja:
    d) call flop, raise turn
    Oczywiscie rozumiem wszystkie argumenty za foldem flop, ALE to sa poranne fishe ongame, kto na ongame gra ten wie

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    masz racje co do fishy na ongame bo tez mam przyjemnosc z nimi grac, ale nic bardziej mnie nie wkurza jak oddanie fishowi kasy w glupi sposob, lepiej foldnac to AA i stacknac donka w pewniejszej sytuacji, choc ciezko powiedziec, powinienes zaufac swoim guts

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    (...) lepiej foldnac to AA i stacknac donka w pewniejszej sytuacji (...)
    to nie jest turniej, powinniśmy przyjmować każdą sytuację choćby w najmniejszym stopniu +EV bo zawsze możemy zrobić rebuy...

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    nie no jasne racja; tylko, ze w naszym rozdaniu wcale nie wiemy jakie zagrania jest ev+ stad moj pomysl na fold, a wrzucenie stacka w sytuacji gdzie bedziemy wiedzieli, ze nasze zagranie jest ev+