Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 202
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    dlaczego tylko 24 ?? wprowadzili jakies ograniczenie na ten czas ?? nie wiem nie czytalem regulaminu...

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Panowie to kiedy można się spodziewać tego kluczowego rozdania?Jestem ciekaw czy zdarzy się to przed moim powrotem z pracy

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    dlaczego tylko 24 ?? wprowadzili jakies ograniczenie na ten czas ?? nie wiem nie czytalem regulaminu...
    a to nie od zawsze było ograniczenie do 24 stołów cashowych max? wydaje mi się że było i jest nadal... (zresztą z 1,5 roku temu to chyba 12 nawet było)

    w sng nie było ograniczeń tylko...

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a to dzieki za info niemialem pojecia nigdy nie gralem tylu naraz to nie wiedzialem nawet o tym. gralem sity ok 30 to mysalalem ze z cashem podobnie

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a dla tych którzy chcą sobie obliczyć kiedy będzie mniej więcej spisałem jaki progres w killku godzinach i jak komuś się chce może dodawać w tym wątku co jakiś czas kolejne...

    19:30 24826 mil
    20:45 24829 mil
    02:30 24840 mil
    08:30 24848 mil

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Czyli milionowe rozdania rozpoczna sie lada chwila, a rozdanie glowne hmm... sobota/niedziela dobrze mysle?

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    póki co ciężko powiedzieć no bo różnie to leci w różnych godzinach dnia...

    jak minie doba czy dwie to już da się oszacować mniej więcej.

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Czy transfer pieniędzy do innego gracza liczy się jako wypłata i blokuje reload bonus? Bo właśnie przesłałem kumplowi 50$... czy to znaczy, że nici z bonusu?

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Czy transfer pieniędzy do innego gracza liczy się jako wypłata i blokuje reload bonus? Bo właśnie przesłałem kumplowi 50$... czy to znaczy, że nici z bonusu?
    In this case, you can transfer funds to another PokerStars player, and
    will still be able to receive the promotion.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Jeżeli w okresie promocji wypłacisz jakąkolwiek kwotę z konta PokerStars przed dokonaniem kwalifikującej się do Bonusu wpłaty, nie będziesz uprawniony do uzyskania bonusu od wpłaty.

    To cytat ze strony PokerStars.com ? 25 Miliardowe Rozdanie ? FAQ 25% Bonusu od wpłaty. Czy to znaczy, że jeśli ktoś wpłaciłby kasę na PS i otrzymałby reload bonus to chwilę później może już kasę wycofać i bonus ciągle będzie aktywny? Wg mnie tak wynika z tego tekstu...