Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 202
  1. #181
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    hehe ale jaja ciekawe czy w normalnym rozdaniu tez uwzglednili by taka reklamacje

  2. #182
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    IMO thats BS

    przeciez gdyby on byl w rozdaniu to inny flop by spadł....

    na miejscu tupapi bym protestował

  3. #183
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    z tego co pamietam, to rozdania na PS sa generowane przed rozdaniem, wiec nic by sie nie zmienilo. na FTP jest inaczej o ile mnie pamiec nie myli.

  4. #184
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    omaha hi lo
    to bylo pl czy limit i jakie stawki

  5. #185
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja pamietam ze karty so losowane non stop, nacisniesz call 1sek pozniej na flopie i spada inny turn

  6. #186
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    na miejscu tupapi bym protestował
    I PS powtórzyłby rozdanie, które mógłbyś teraz całkiem przegrać. Nie lepiej zadowolić się splitem?

  7. #187
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ja pamietam ze karty so losowane non stop, nacisniesz call 1sek pozniej na flopie i spada inny turn
    dlatego zawsze mnie dziwilo gdy bodajze na poker com mozna bylo zobaczyc co wyjdzie na turnie i riverze jesli sie sfoldowało

  8. #188
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    tupapi nie dosc, ze sie nie wkurzyl to jeszcze byl zadowolony!!!

    I tak wlasnie podchodza do sprawy amerykanie, wazne ze wygral 50k +pakiety!

    A polak zamiast cieszyc sie z 50k to by wyrywal sobie w kacie wlosy ze mogl miec 100k a ma tylko 50k

    Jakby nie bylo dosc kontrowersyjna reklamacja

  9. #189
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ja pamietam ze karty so losowane non stop, nacisniesz call 1sek pozniej na flopie i spada inny turn
    no tak jest chyba na FTP a na PS inaczej - ale moze byc tak, ze zle pamietam i jest odwrotnie. czytalem kiedys o tym na 2+2 - na pewno jeden z tych roomow ma wygenerowane rozdanie a inny generuje w trakcie.

  10. #190
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ale to i tak jest tylko teoria. Karty zostały wygenerowane losowo. Co za różnica w jaki sposób? Nikt nie potrafił ich przewidzieć, więc nie ma to znaczenia, czy to albo tamto kliknięcie mogło je zmienić. Jedynie można się przyczepić do tego, że Neon widział już, że wygrał połowę puli, w przeciwnym wypadku pewnie domagałby się nie uzwględnienia jego kart, a powtórzenia całego rozdania.