Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    22
    Cześć mam kilka pytań, na Boss Media gram już jakiś czas, a od niedawna na PokerGalaxy i mam w związku z tym kilka pytań:

    1: jak są liczone Raked Hends - są to rozdania w których brałem udział (tzn wszedłem do gry) czy RH liczą się również jak siedzę przy stoliku
    2) Rakeback - liczony jest jak jestem przy stole czy jak moje pieniążki biorą udział w grze?

    3)Czy jest możliwość sprawdzenia PPG, czy tylko ten meil co miesiąc,

    4)jakie programy współpracują z PokerGalaxy tzn czy jest jakaś lista "legalnych" programów np Poker Tracker 3 (ostatnio widziałem, ze dodali BM),

    sory, za tyle pytań w 1 temacie, ale nie chciałem robić bałaganu na forum

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    28
    1. Jak wejdziesz do gry
    2. (chyba chodzi o rake) Jak bierzesz udzial w grze
    3. Niestety tylko ten mail, chyba ze napiszesz do supportu zeby ci podali.
    4. Niewiem

  3. Czesc,

    Raked Hand to rozdanie w którym otrzymałeś karty i została pobrana prowizja dla poker roomu, czyli nie wystarczy tylko siedzieć przy stole. Tak samo zresztą z rake - jest on naliczany gdy partycypujesz w pobranej prowizji.

    Punkty PokerGalaxy przesyłane są mailem co miesiąc i są one ściśle związane z rake'iem. Niestety nie ma możliwości sprawdzić tego samemu, ale wystarczy tylko do mnie napisać i zaraz podam potrzebne informację

    pozdrawiam!

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    22
    jeszcze mam pytanko dotyczące koszulek zrobiłem depozyt, wysłałem meila jakiś czas temu i jedyna odp jaka dostałem to już dosyć dawno




    spodobało mi się z tym lutym jak pisałem w styczniu ^^
    Ostatnio edytowane przez Baikal ; 14-02-2009 o 12:26

  5. Jeśli wyslales maila, to na 99% wszystko jest ok i koszulkę dostaniesz. Podaj proszę swoje dane (łącznie z emailem zarejestrowanym na PokerGalaxy) na priva to sprawdze czy na 100%

  6. Dostalem dane i wszystko jest ok. Koszulkę dostaniesz, prawdopodobnie w następnym tygodniu.

    pzdr!

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    Czy Liga Raked Hands jeszcze działa bo widzę, że na www się nic nie odświeża..