Strona 51 z 89 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 890
  1. #501
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    do 31 graczy jest 5 mijesc platnych, jak bedzie komplet czyli 34 osoby, mysle ze chyba nie ma problemu zeby rowniez zrobic 5 platnych, wtedy najbardziej zyska i tak top 3, 4i5 mijesce wyjdzie prawie bez zmian

  2. #502
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Struktura platnych miejsc jest ok.Przychylilbym sie do wypowiedzi Sviestasa odnosnie blind.

  3. #503
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Ta blindy trzeba jednak edytowac wg wskazowek sviestasa. Podoba mi sie, ze levele sa 30 minutowe, to bedzie w sam raz.

  4. #504
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Jak tam chlopaki gramy dzisiaj ta satelitke ,jak by co to ja jestem.Pozdr.
    Tak, ja będę.

    Dzisiaj też na moim Unibetowym koncie pojawiły się $ (Chyba za turnieje sprzed 3 i 1 tygodnia, za ostatni wtorkowy jeszcze nie) - dzięki. Jednocześnie mam pytanie - czy przed wypłatą wymagane jest wyrobienie jakiejś liczby punktów VIP? I jeżeli tak to jakiej i ile jest na to czasu.

  5. #505
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Ok ja tez jestem

  6. #506
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    do tego sobotniego 5k trzeba było grać choć jedną eliminacje czy tylko do tego mastersa 3k jest taka potrzeba??

  7. #507
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Tylko do Mastersa 3k.

  8. #508
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    MARYNARZ powiem ci ze sam chcialem napisac o tym ze u nas wpuszczaja w krotkich spodenkach, dzieki za wyreczenie

    w sobote mozna sie wkupic bezposrednio

  9. #509
    Cytat Zamieszczone przez tyfus Zobacz posta
    MARYNARZ powiem ci ze sam chcialem napisac o tym ze u nas wpuszczaja w krotkich spodenkach, dzieki za wyreczenie

    w sobote mozna sie wkupic bezposrednio
    Sam chciałeś napisac ???!!! Po to żeby pochwalic się ??? Czym?... Prowincjonalizmem?? Degradacją dobrych obyczajow?? Tolerowaniem buractwa?? Na szczęście wszędzie na świecie standardy kasyn ciągle trzymają pewien poziom i buraków w krotkich spodniach , klapkach a nawet butach sportowych nie wpuszczają. Dla nich są automaty zlokalizowane osobno. Niestety standardem Olympika są notorycznie zapchane pisuary, klejąca z brudu wykładzina i niedomyci faceci w klapkach. A zaloga jak widac się cieszy )))... !!! Zal tylko , że do degradacji tego kasyna /ktore jak wszystkie na świecie powinno zachowac swój nieco elitarny charakter/ przyczyniają sie pokerzysci, skądinąd ludzie inteligentni. Ale widac przynajmniej czesc z nich powinna nadal grywac tylko na ceratowym stole w lokalnej pizzerii.
    Więcej głosów na ten temat na forum śląskim.

  10. #510
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa, Szczecin, Wołczkowo
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    Koniecznie trzeba zmienic po 400/800 ma byc 500/1000 a nie 600/1200 to za duzy przeskok,po 1500/3000 ma byc 2000/4000 potem 3k/6k 4k/8k 5k/10k
    gruda, pamietaj, ze to turniej live 1 dniowy, nie turniej netowy...
    na ca. 30 osob i tak zaslabo leca do gory te ostatnie blindy - z 6/12 na 8/16 itd (z 6/12 na 9/18 itd), choc i tak pewnie bedzie to juz heads up jesli nie skonczy sie wczesniej.

    zreszta po co ja sie wypowiadam skoro juz jestem w wawie... ;p

    pozdro!

    ps. zrobcie turniej z wpisowym 1k w ciekawym terminie, to pewnie sie kopne specjalnie do szna na taki turniej (zreszta pewnie nie tylko ja)