Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Od kiedy dostałem pierwszego lapka, pracuje i odpoczywam tylko na takim sprzęcie, a komputer stacjonarny już 10lat temu zniknął.. Wiadomo, jakie są zalety komputera stacjonarnego z dobrą kartą graficzna i odpowiednim monitorem, ale mam teraz Fu&Sim X3650 i :

    - PS > 30stołów
    - iPoker = 12stołów dla upartych + 3stoły

    bateria = 4h

    Jeżeli chcesz pracować na dobrym sprzęcie to musisz z >6k zł liczyć, ale to w tedy , za cenę 2xtyle co mój FCS.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Na 12 calach mogą Ci oczęta powypadać od oglądania malutkich literek. 13 cali będzie imho wygodniejsze. Do tego ja wolę matowe, ale to często kwestia gustu.

    Jeśli chodzi o baterię, to 5h wydaje się osiągalne na Windows 7 (odpowiednio odchudzonym). Kolega na Eee 900 zainstalował W7 (było XP) i bateria zamiast 5h z hakiem zaczęła trzymać ponag 8h.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Chyba w wersji starter, która jest tak odchudzona, że nawet tapety się nie da zmienić LOL

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Satellite T130-120 - Parametry produktu - Toshiba

    znalazłem trzeci interesujący komputer - toshiby - Satellite T130-120.
    podobne parametry do asusa UL30A, o którym pisałem wcześniej, ale dużym plusem toshiby jest wbudowany modem.
    Ostatnio edytowane przez krzychu KSU ; 26-01-2010 o 14:57

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez krzychu KSU Zobacz posta
    dziękuję Wam za wszystkie informacje.
    w łykend postanowiłem wybrać się do jakiegoś sklepu komputerowego, żeby pooglądać netbooki w tym właśnie tego samsunga nc10. w plusie nie ma, w saturno-mediamarktach nie ma, a w vobisie (tez sprzedaja laptopy w polaczeniu z oferta plusa) sprzedawca poinformował mnie, że: "tego modelu nie ma już w sprzedaży od 2 miesięcy i że przestali go produkować, ponieważ..... za dobrze się sprzedawał.". ciekawy powod na zaprzestanie produkcji, nie sadzicie
    Mój kumpel kupił nc10 w media na okęciu na początku grudnia. Pomiędzy świętami widziałem tego jeszcze całkiem sporo. Moze sprawdź tam.
    A ten netbook sprawia dobre wrażenie lepsze niż eee

    pozdr. kabo

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    18
    Pojawiły się nowe modele Samsunga po sukcesie nc10 wiec nc10 przestali produkować.

    Co ciekawe wersje z modemem HSDPA w sprzedaży były tylko w Plusie, w Media Markt były wersje nc10 bez modemu.

    Mam takiego z Plusa właśnie z modemem i przy swobodnym działaniu bateria do 7h trzyma bez problemu, swobodnie da się grać 4 stoły z działającym HM. Ostatnio jednak przesiadłem się na Della D630 a Samsung leży nieużywany.

    Jak ktoś jest chętny na nc10 to zapraszam na priv.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    Rozgladal sie ktos ostatnio za jakims sprzetem? Musze kupic laptopa, ale kompletnie sie na tym nie znam (jak i ogolnie na sprzecie komputerowym, malo mnie to interesowalo;p)

    Laptop musi byc do kupienia w sklepie internetowym (nie allegro, ani sklep naziemny)
    Laptop glownie do grania jakichs turniejow, ogladania filmow szkoleniowych, na pewno nie bede na nim grał.
    Musi posiadac wi-fi (teraz to chyba standard?)
    Milo by bylo jakby jakos ciekawie wygladal, a nie zwykle kwadratowe pudlo, jak w ktoryms z linkow wyzej ;d
    Matryca do 17cali.
    Cena do 3k pln

    Z gory dziekuje za pomoc

    PS. W ramach odwdzieczenia moge np. pomoc w analizie rozdan graczom do nl50 SH