Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    a 18 lat posiadasz?

  2. #12
    tak posiadam 18lat a więc?

  3. #13
    Dane na koncie pokerowym muszą się zgadzać z danymi bankowymi, więc nie kombinuj załóż konto bankowe.

  4. #14
    ale na 100% będę mógł wypłacić te pieniądze jak założę to konto? bardzo dziękuje wszystkim którzy się udzielili za pomoc

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Co za problem pogadac z supportem i sie upewnic.?
    Oczywiscie chodzi mi o to czy bedziesz mogl wyplacic na swoje konto, a nie na wujka Edka.

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Masz kilka opcji, ale (tak mi sie wydaje) bez wlasnego konta bankowego nijak sie nie obedziesz. Walnij sobie darmowe w mbanku, zrob minimalny przelew i wyplatka. Kasa jest bezpieczna, dopoki nie zaczniesz odpierdalac jakichs dziwnych filmow.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Mam pytanko, bo chciałbym jednorazowo wypłacić kasę do banku.

    Czy ktoś kto tak robił może mi powiedzieć, czy w przelewie, tytule są informacje jakieś że to z Paradise Poker, czy przelew jest trochę bardziej "utajniony". Czyli, że dostajemy to z przelewów 24 czy coś w tym stylu.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Uzyj Moneybookers a nastepnie stamtad do banku (minimalne koszty).

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    wiem ale w tym wypadku nie mogę, bo przelałem przez 24 i tylko to mam do wyboru (mimo że wcześniej używałem moneybookers )

    i jeszcze pytanko jest opcja zmiany konta MB które jest w euro na $ lub pln ?
    Ostatnio edytowane przez Mody26 ; 29-02-2012 o 12:04

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Mozna zmienic walute na MB co do wyplaty skontaktuj sie z supportem, byc moze jesli znowu wplacisz cos przez mb pozwola wyplacic na mb, zreszta i tak powinni jesli wczesniej uzywales mb.