Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Hey temat na bocznicę dotyczący początkujących
    .
    Jak pewnie niektórzy zauważyli często narzekam na swoją złą grę - albo głupie durne akcje, które nigdy nie powinny mieć miejsca.
    Drugim moim problemem jest lenistwo, z którym chcę walczyć.
    Planuję od jutra poważnie zabrać się za siebie

    Ustaliłem, że dobrą motywacją będzie utrata $ za fishowania i objawy lenistwa i coś jeszcze - dlatego za każdą oznakę takiego zachoowania chciałbym przelewać początkującym 50$ na PS co może komuś pomóc w zbudowaniu rolla itd


    Jak ktoś ma ochotę na 50$ to proszę się wpisywać


    ps jak ktoś chce się do mnie dołączyć to dawać info
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 12-02-2009 o 18:00

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    0
    Witam, na wszelki wypadek gdybyś pisał poważnie to możesz mnie uważać za zainteresowanego, warunki promocji spełniam (nick na ps jak tutaj )

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1
    No to życze Ci wytrwałości i chęci do gry, a co za tym idzie dobrych wyników.
    No a jak już ci się zdarzy jakiś wybryk to możesz mi za karę przelać dyszkę . (sosna111)

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    lol. To sie nazywa Swiety Mikolaj ja bym sie z checia zglosil, choc nie wiem czy by to cos dalo, gdyz zawsze jak sobie cos wplace gram najebany z kolesiami i zawsze wyszystko leci w pizdu ale BTW Zycze Powodzenia i zawarcia nowych znajomosci lol Pzdr.

    P.S:
    Po wczesniejszych postach, stwierdzilem ze bys mogl doladowac Flexystyle, gdyz zapewne wiesz stara sie zbudowac swoj BR na freerolach, WIec naplyw 10$ podreperowal jego budzet.
    Ostatnio edytowane przez lis_zamena ; 10-02-2009 o 06:54

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Sosna nie przeginasz?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Cześć, jestem nowy

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    nic: babilon18

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Nick na PS-INTELOWIEC

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Ustaliłem, że dobrą motywacją będzie utrata $ za fishowania i objawy lenistwa i coś jeszcze
    Przecież skutkiem tego i tak jest utrata $...

    Ale jak chcesz to możesz przelać do: anoxic. Będzie miał za co grać nasze turnieje nie ryzykując przy tym połowy bankrolla
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 10-02-2009 o 12:46

  10. #10
    nick ps maverickshee