Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 91
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ps. słodycze dla dzieciaków z domu dziecka możesz zamienić na np spacer z samotną staruszką z domu starców albo na np 30 minutowa rozmowę z niepełnosprawnym z jakiegoś hospicjum itp itd
    troche bez sensu, ze musialby robic to za kare...

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ok nazbierało się 40$, które pojdzie dziś dla sosny

    Wziąłem sobie do serca wasze wypowiedzi i rzeczywiście 10$ to może być za mała kwota - a po domach opieki nie będę chodzić - bo to nie powinno być traktowane jako kara
    W dodatku moje założenia - to także nie tracić czasu, który mogę wykorzystać na prawdziwe przyjemności

    Zamiast 10$ będzie od jutra 50$ y - już nie będzie tak łatwo kupić paczki fajek, za którą będę musiał 53$ wyłożyć

    ps trudno mi będzie znaleźć graczy, którzy naprawdę spełniają warunki i nie zarabiają na pokerze - więc jak ktoś miałby ochotę mi pomóc w wykluczeniu regów to dzx z góry

    ps2 proszę nie wysyłać mi priv! to nic nie da

    ps3 to co wysyłam ludziom idzie z rakeback - więc utrata 50$ to już trochę jest
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 12-02-2009 o 18:03

  3. #63
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja jestem początkujący i nie zarabiam (jeszcze), acz głupio bym się poczuł dostając 50$
    faktycznie możesz to wpłacać na jakąś fundację..
    IMO to lepszy pomysł

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Ja pierdole-ala jaja
    Pewnie za 50$ niejeden z nowych uczestnikow na forum by laske zrobil...
    Wstyd naprawde i jedna wielka masakra, jak dla mnie...
    Jeszcze by nowe konta zakładali ;p

  5. #65
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    0
    Ps nick: 5woytek5

  6. #66
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Myślę, że ja byłbym dobrym odstresowywaczem
    Login ; mazaq

    :] Jak dojdę do 1k$ to się dzielimy ;DD

  7. #67
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Czy Wam naprawde nie jest wstyd zebrac? igiel po jakiego czorta rozdajesz im kase, skoro oni ja wezma i oddadza jakims skandynawom czy amerykancom, jest naprawde duzo potrzebujacych ludzi ktorzy nie maja na chleb, a Ty dajesz kase hazardzistom ktorzy co maja to przegraja!!

    W sumie niewiem po co ja to napisalem, Twoje pieniadze Twoja sprawa!

  8. #68
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    troche bez sensu, ze musialby robic to za kare...
    źle sie wyraziłem. nie chodzi o to ze to ma być kara...

    może wytłumaczę to inaczej:
    jak bylem maly i coś nabroiłem to mama pozwalała mi wybrać sobie samemu karę (którą ona mogła zaakceptować lub nie) ja zawsze wybierałem jako karę, że przez x dni/tygodni nie będę jadł słodyczy (a w odróżnieniu od swoich rówieśników mój wybór nie ograniczał sie do wyrobów czekoladopodobnych, bo starzy pracowali na saksach w erefenie i przywozili sporo smakołyków)
    mama zawsze była pod wrażeniem i akceptowała taką kare zadowolona....
    a dla mnie to nie była żadna kara , bo poprostu nie lubiłem słodyczy ale o tym tylko ja wiedziałem (snicersy wymieniałem w podstawówce na stołówkowego schabowego)
    omijały mnie kary typu szlaban na atari, tv lub podwórko itp

    zmierzam do tego że wypłata 10$ spływa po autorze wątku jak szlaban na słodycze spływał po mnie....
    wyprawa do domu dziecka czy ze staruszką na spacer jest bardziej dotkliwa, odczuwalna, czasochłonna itp. i na pewno autorowi wątku łatwiej przelac komus 10 baksow niz sie wybrac do domu dziecka...

    mam nadzieje, że zostałem tym razem dobrze zrozumiany

  9. #69
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    alutek urzekla mnie twoja historia,co do kar i podpowiedzi to nie wiem czy sie smiac czy plakac(ze staruszka na spacer naprawde wymiata) moze jeszcze po kazdy przyfiszowaniu proponowal bym pielgrzymke na kolanach do Czestochowy

  10. #70
    Moj nick Na ps to... żatuje
    Fajny topic Igiel ale jak się zastanowić to rzeczywiście możesz sobie coś lepszego dac na kare. Weź pod uwage pomysł z Rydzykiem Górnego
    Ja na twoim miejscu klikałbym pajacyka przez np 15 czy 20 minut w ramach pokuty (właściwie to chyba rozważę robienie tego jakieś głupkowate błędy, mam nadzieje ze to idzie w dobre ręce...).
    W koncu robisz to dla siebie a nie dla ludzi ktorzy zobaczyli reklame ps na gg i tylko to oddadza głupim i grubym amerykanom w 10 minut. Niewiele osob uszanuje te dolary, wiec jesli Twoim zamiarem jest zrobienie przy okazji czegoś dobrego i pozytecznego to mysle ze sa lepsze sposoby.
    Powodzenia w dążeniu do doskonałości :P
    Ostatnio edytowane przez arghhh ; 13-02-2009 o 00:14