Zobacz wyniki ankiety: Która z wymienionych stron o pokerze dostarcza ci najwiecej informacji i najcześciej ją odwiedzasz??

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • www.holdem.pl

    11 42.31%
  • www.poker24.pl

    5 19.23%
  • www.netpokerinfo.com

    1 3.85%
  • www.poker.jo.pl

    0 0%
  • www.gamblers.com.pl

    3 11.54%
  • www.pokermania.pl

    6 23.08%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Witam

    W polsce powstało juz kilka stron o tematyce pokerowej może to juz czas by je ocenic .Pogratulować webmaster za ich ciężką prace w promowanie pokera w polsce :P :P :P



    Pominełem pokerzyste.pl jako stronke o pokerze bo to jest najwieksze obecnie forum pokerowe .

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Myślę że powinna być jeszcze jedna opcja w ankiecie : nie odwiedzam żadnej z nich

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Hehehe dokladnie Jani :P

  4. #4
    Juz samo umieszczenie mojej stronki w tak zaszczytnym gronie to powod do dumy Dzieki ze wogole ktos zauwazyl

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Ten temat powinien sie znaleźć nie w tym dziale tylko w "Ogólnych",
    bo nie jest o pokerze w internecie tylko o stronkach o tematyce pokerowej (szumnie powiedziane, wiekszość z nich to przykrywka do programow partnerskich :? )

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Oczywiscie holdem.pl to moje dziecko...ale chyba byloby nieuczciwie gdybym zaglosowal sam na siebie .
    W takim razie wstrzymuje sie od glosu.

    Btw. holdem.pl to nie zadna przykrywka

    pozdro

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Leszek, mój najlepszy przyjacielu, akurat Ciebie bym o to w życiu nie posądzał hahah

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    dobry temat i podobnie jak bras czuje sie wyrozniony ze moj serwisik znalazl sie w gronie wymienionych :roll: - jak na miesiac w sieci jest ok - rywalizacja z wiekszymi portalami bedzie trudna ale moze kiedys kto wie :wink:

    zobaczymy jak sie bedzie sytuacja rozwijac, marzeniem jest przebic sie w google.com dla slowa poker - ale to odlegle marzenia...

  9. #9
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Jani
    Myślę że powinna być jeszcze jedna opcja w ankiecie : nie odwiedzam żadnej z nich
    Witam
    Jani, z pewnością taka opcja powinna być

    Nie wiem jaki cel maja pozostałe stronki
    Ale projekt (nie bede wspominał jaki, aby nie łamać ciszy wyborczej ),
    ma być adresowany po pierwsze do osób, które chcą rozpocząć przygodę
    z pokerem, i z tą mniej ryzykowną odmianą czyli limitem.
    Z naciskiem na POCZĄTEK PRZYGODY.
    Ma być adresowana to osób, które zastanawiają sie czy z AA raise , re-raise czy call.
    Które zadają pytanie - gdzie są najniższe limity.
    Określiłbym jako strona dozwolona do 2/4 limit

    A dopiero pózniej po kwartale, poł roku czy roku.
    Kiedy uda im sie w dosc bezpieczny sposob uciułac pare dolarów ,
    te osoby z pewnościa zasila to forum.
    Z pytanianiami czy fold z KK jako reakcja na All-IN przeciwnika to dobre posuniecie.
    Z pytaniami, czy w Polsce mozna pograc w turniejach z wpisowym 1000 PLN.
    Gdyby takie pytanie padło na wspomnianym forum. To padła by odpwiedz,
    ze najpełniejsze informacje na takie pytanie uzyska wlasnie tu,
    na forum.pokerzysta.pl

    A co do samej ankiety.
    Mam nadzieje, ze taka ankieta pojawi sie z koncem roku.
    Dlaczego z końcem ?
    Powiem, ze obecną zawartość określiłbym jako 20-25 % docelowej.
    I obecny start nazwałbym lotnym , a na prawdziwą ocene poczekajmy do końca roku.

    P.S.
    Jani,
    wiem, ze wybrałbys opcje "Nie odwiedzam zadnej"
    Ale z tego co mowiles, grasz ostatnio sporo w limita i gdybys jednak przypadkiem zabładził na forum,
    i zauważyłbys jakas głupote to daj znać !

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Mysle pokestars, ze przeceniasz jednak fixed. Prawdziwa dochodowa formula pokera jest NL, gdzie mozesz w pelni wykorzystac bledy przeciwnikow.
    Wszystykie wieksze turnieje odbywaja sie w formule NL.

    Do gry fixed wystarczy mechaniczna gra. Na low limit wystarczy znac podstatwowe rece i to wystarczy, zeby byc do przodu. Na stolach nie ma zadnej finezji, masz grasz, nie masz pasujesz.
    Co innego gra na wyzszych limitach. To juz inna bajka.

    Strategie low limit, mozna opisac w kilku zdaniach. O NL, mozna pisac ksiazki .

    Wprawdzie na swojej stronce nie staram sie nie ograniczac tylko do formuly NL, to nie ukrywam ze jest mi ona najblizsza.
    NL jest najbardziej dochodowa gra.Ewentualny kryzys w limicie jest duzo bardziej wyniszczajacy niz w NL.

    Aczkolwiek Twoj pomysl, stworzenia niszej strony skierowanej do graczy fixed jest bardzo dobry.

    pozdrawiam