Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    tylko te krzesla fatalne, niewygodnie...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    54
    Ksiondz - to są na narazie turnieje próbne ,pod koniec miesiąca bedzie wszystko wyjaśnione i doprowadzone do perfekcji.Poblo to nie krzesła tylko z twoim tyłkiem jest cos nie tak...................

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez dobosz Zobacz posta
    Poblo to nie krzesła tylko z twoim tyłkiem jest cos nie tak...................
    Dobosz, chyba pomyliles fora...

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Fajna inicjatywa. Mam nadzieje, ze klub sie rozkreci i bede mial motywacje czesciej wpadac do zimnego zapluchanego Krakowa z cieplych krajow. xP


    A propos rake'u 10% to standard i sie nalezy; nie robcie kurwa z tego dramatu szekspirowskiego.


    Pozdrawiam,

    Macus

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez bosynurek Zobacz posta
    zalaczam opinie zadowolonego klienta: fajne miejsce, fajne stoly. polecam wszystkim innym graczom!
    jeszcze usmiechniete zdjecie zapodaj

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Kolumb naprawdę nikt Cię nie zmusza do grania w karty czy chodzenia po knajpach możesz siedziec sobie w domu tylko żebyś jeszce nie trolował po forach to juz by było zupełnie fajnie. Byłem i grałem w tym turnieju i złego słowa powiedzieć nie mogę podobnie jak nie moge przemilczeć twoich nieuzasadnionych uwag na temat nowej i kolejnej zarazem inicjatywy pokerowej w Krakowie. Ja wiem że nik nie traktuje twoich postów poważnie ale weź pod uwagę że czytają to forum także osoby które nie miały jeszce okazji poznać się na twoim wysublimowanym dowcipie i mogą takie twoje posty wziąść na poważnie i poprostu nie przyjść ze szkodą dla wszystkich którzy chcą zagrać w pokera w poniedziałek. Tym bardziej dziwi mnie fakt twojej uporczywej antyreklamy krakowskiego klubu pokerowego gdyż nie dość że nie możesz sam nic zaproponować w temacie rozrywek pokerowych to nawet rzadko pojawiasz się w miejscach gdzie się gry odbywają stąd może nie wiesz że 10% prowizja dla organizatora jest sprawą absolutnie normalną i nawet gdyby było 100 os na tym turnieju to kwota 1500 zł się organizatorom należy i nie twoja sprawa co oni robią z tymi pieniędzmi bo jeśli nie masz ochoty to nie grasz.
    Ze swojej strony chciałem zauważyć że to naprawdę z ogromną korzyścia dla całego środowiska pokerowego że pojawia się coraz więcej inicjatyw związanych z grą i każdej z nich życzę jak najlepiej bo mieszkając w tym mieście chcę mieć wybór gdzie, kiedy i za ile chce zagrać a taki wybór juz zaczyna sie pojawiać co dowodzi istnienia powiekszającego sie lobby pokerowego w Krakowie.
    Nie pisz wiecej głupot na temat o którym nie masz pojęcia Kolumb bo z dowcipu robi się błazenada.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Wprawdzie liga w Krakowie jest mi obojętna bo mieszkam w innym regionie Polski ale powiem kilka słów. Wraz z rozwojem tego forum przybywa idiotów, którzy dzień bez krytyki uznają za stracony.
    Czy nie rozumiesz jak CI się pisze, że koszty to nie tylko żetony, karty ale i wynajem sali a ten do najtańszych nie należy zazwyczaj.
    Kim jesteś by rozliczać organizatora na co przeznacza 10% rake? To jest jego sprawa a Tobie gówno do tego. Człowiek wychodzi z inicjatywą, organizuje rozrywkę i nawet jak na tym zarobi parę groszy to jest to jego święte prawo. Więc następnym razem malkontencie zanim zaczniesz atakować wszelaką organizacje spróbuj cokolwiek samemu a może Cię oświeci, że kokosów na tym interesie nie ma a i czas w dzisiejszych czasach jest cenny co w jakimś chociażby małym stopniu rake ma wynagrodzić. Aha 10% rake to STANDARD.

    Powodzenia w rozkręcaniu ligii Dobosz kimkolwiek człowieku jesteś
    I apeluje o bezwzględne tępienie marginesu intelektualnego tego forum.

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    spokojnie, kto zna Kolumba, wie, że jego postów nie traktuje się poważnie, to taki nasz krakowski sebkrol (no offence , a kto go nie zna to zaznaczam: nie traktujcie tego poważnie.

    BTW. fajna inicjatywa, postaram sie zjawic w najblizszym czasie

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez herq123 Zobacz posta
    nie dość że nie możesz sam nic zaproponować w temacie rozrywek pokerowych to nawet rzadko pojawiasz się w miejscach gdzie się gry odbywają
    bo sam jest rzadki. za to pewnie w necie same sukcesy
    i to tyle w tym temacie...
    Ostatnio edytowane przez pablodiablo ; 19-02-2009 o 13:34

  10. #20
    Zgadzam się z Wannpim.
    A Turniej super.
    No i piwo tańsze niż w Tradycji