Zobacz wyniki ankiety: W który dzień gramy?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Piątek

    6 15.79%
  • Sobota

    20 52.63%
  • Niedziela

    12 31.58%
Strona 34 z 46 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 451
  1. #331
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    to zapewne nie ulega watpilwosci ze turniej zacznie sie jak wszyscy mastersi beda tak mysle, co prawda mnie nie bedzie ale dojazd do allin clubu nie jest wcale taki masakryczny;d 1 albo 4 przystanki pociagiem a z peronu to juz jest moment, autem tez jakis niewiarygodny kawal to nie jest. A zreszta pasowaloby mi zebyscie przyjechali bo akurat jestem tam w piatek na lidze to bym popatrzyl jak tam sie masters rozgrywa

  2. #332
    Kapelusz mówi, że w Falconie niektóre osoby nie życzą sobie, byście grali w inne dni niż poniedziałek, środa i sobota, poza tym jutro jest karaoke i różnie bywa z pokerową częścią Falconu.
    W razie spóźnienia start o 19.30, problemu nie ma

  3. #333
    Dostać się do Zawiercia pociągiem można... Gorzej wrócić o jakiejś późniejszej porze Ktoś będzie miał wolne miejsca w kierunku DG może? :P

  4. #334
    rozumiem ze pretorian jedziesz pociagiem do zawiercia

    moze dogadaj sie z kapelusznikiem i jakos sie z anmi zabierzesz

    PS ja tez nie wiem czy bede mial transport a na powrot pociagiem nie moge sobie pozwolic po 1 nie wiedomo ile bede musial czekac po 2 w sobote work na 9

  5. #335
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    no to trzeba było od razu że jest problem z falconem, nie byłoby dyskusji.

    Ja jadę autem w obie strony, mam 4 miejsca wolne i mogę zawieść i przywieść. Tylko prosiłbym o wcześniejszy kontakt, namiar na mnie 600 913 717. Najlepiej SMS-em. Nie wiem o której będę jechał, postaram się zwolnić wcześniej. Sądzę że w najgorszym wypadku wyjeżdżam z katowic o 18:05, więc w sosnowcu pod falconem mogę zgarnąć o 18:20 lub w DG gdzieś około 18:35.

    A z powrotem to zależy jak pójdzie, mogę na kogoś poczekać jak odpadnę wcześniej. Na pewno nie będę grał w niczym poza Mastersem.

    Ugadajcie się kto i gdzie i najlepiej dajcie znać gdzie mam podjechać, ale w jedno miejsce a nie że 3 osoby idywidualnie się zgadają i będę 30 minut jeździł i zgarniał ludzi.

  6. #336
    Do Zawiercia sobie dojadę - ale chętnie bym się zabrał z powrotem jak będzie ktoś miał miejsce Ale to już na miejscu można załatwić, bo tak czy inaczej wszyscy będą na turnieju... A przynajmniej miejmy taką nadzieję.

  7. #337
    ja juz sie dogadalem z Piterem i jade wlasnie z nim Podobno ma miejsca wolne wiec jak ktos ma klopot z transportem niech sie z nim skontaktuje ;]

  8. #338
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    jedzie ze mna s3l3r, kapelusznik, jego siostra.

  9. #339
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    No i po wszystkim Chciałbym wszystkim podziękować za dobrą rywalizację, szkoda Tito że heads-up taki krótki był ale to moja wina :P Turniej był naprawdę dobry, każdy dał z siebie wszystko

    Nie mogę się doczekać już kolejnego sezonu, mam nadzieje że jak najszybciej zaczniemy dogadywać wszystko żeby sezon ruszył we wrześniu jak planujemy.

    Gratki dla Tito za zasłużone zwycięstwo !

  10. #340
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Gratulacje
    Chociaż nie powiem, miałem inny typ

    w next seasonie nie ma bata, gram częściej w lidze i jestem w turnieju

    i nie mogę się doczekać turnieju w omahę w ramach ligi.