Zobacz wyniki ankiety: W który dzień gramy?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Piątek

    6 15.79%
  • Sobota

    20 52.63%
  • Niedziela

    12 31.58%
Strona 24 z 46 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 451
  1. #231
    Tez jestem za tym zeby jak najszybciej zakonczyc sezon pierwszy i rozegrac mastersa

  2. #232
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    OMR, wpadnijcie dziś do garażu

  3. #233
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    czwartek nie wydaje sie dobrym pomyslem bo wtedy gra mikolow
    juz chyba lepiej co sobote

  4. #234
    Moim zdaniem to trochę dziwne zmiany... Róbcie co chcecie - nie wiem jak Wy, ale ja nie samym pokerem żyję i takie przyspieszanie i kończenie na siłę byle już zacząć nowy sezon jest dla mnie w sumie śmieszne. Zagrajmy może drugi sezon w 12 dni... Jaki problem? Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale ja nie zamierzam poświęcać wszystkich sobót na pokera - mam jeszcze inne sprawy

  5. #235
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    mnie pasuje

  6. #236
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    Ja z datami tak mieszanie, pewien jeszcze nie jestem bo nastawiony bylem ze juz wiecej dlp do tej pory nie bedzie, ale wsumie 25 na 90% moge, a 11...jak wroce z wakacji, a planowany powrot mam wlasnie 10-11 to bede, mi wsumie pasuje ale zrobicie jak uwazacie
    acha i edytka jeszcze dodaje ze jesli turniej bedzie 4 to na pewno mnie nie bedzie, juz sobie przelozylem wyjazd o 1 dzien zeby byc na urodzinach
    Ostatnio edytowane przez hjdk ; 21-06-2009 o 21:35

  7. #237
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Przyśpieszenie ligi nie jest głupim pomysłem, ale troche za poźno podjętym :/ Będzie zamieszanie.

    Kapelusznik niestety nie dogodzisz wszystkim teraz, bo jakikolwiek termin nie wybierzesz to ktoś akurat nie będzie mógł i może mieć pretensję potem jak mu zabraknie np. kilku punktów do mastersa. Jest na tyle ciasno w punktacji że zmiana terminu przynajmniej jedną osobę dobije. Jak chcesz zmieniać terminy to po prostu je wybierz tak jak ci pasuje i nie poddawaj dyskusji.

    Przy generalce po 11 turniejacg pamiętaj o odliczeniu jednego najgorszego wyniku osobą które brały udział we wszystkich eliminacjach.

    Postaraj się zadecydować jak najszybciej i podaj terminy żeby mogli się gracze ustawić na dany dzień.

    Co do nowego sezonu to jestem za omahą, formuła rebuy średnio mi do gustu przypada bo po części na wynik może mieć wpływ $ danego gracza. Ale pule powinny dość wzrosnąć więc będzie więcej do wygrania, co jest pozytywnym aspektem. Ja bym osobiście chętnie jeden z turniejów ligowych zagrał w formule horse, ale na to pewnie aprobaty nie będzie :/

  8. #238
    To ja jeszcze od siebie dodam
    Polecam przed kolejnym sezonem podać dokładne informacje na jakich zasadach gramy, kiedy będą odbywać się turnieje i w jaki sposób można dokonywać zmian w terminach/regulaminie. Bo do tej pory są problemy z graczami na sit out, terminy też są zmieniane i w ogóle jakaś taka prowizorka. Polecam ustalić wszystko przed rozpoczęciem sezonu, żeby każdy mógł zdecydować czy to mu odpowiada i podjąć decyzję dotycząca tego czy ma zamiar walczyć o miejsca w lidze czy nie. Bo jak się podaje terminy z wyprzedzeniem, a potem nagle zmienia się daty i wrzuca 2 turnieje w jeden tydzień, to może to poważnie zamieszać w klasyfikacji pod sam koniec, wtedy kiedy akurat trwa walka o miejsca. Sugeruję nad tym pomyśleć. Jakoś specjalnie mi nie zależy na turnieju masters więc nie będę walczył o to żeby terminy mi koniecznie pasowały, ale po prostu następnym razem będę wiedział na co się decyduję zaczynając grać w lidze i przemyślę to dwa razy

  9. #239
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    14
    pretorian85 chyba trochę za bardzo krytykujesz naszą ligę. Narazie padła tylko propozycja przyśpieszenia rozgrywek i to nie z inicjatywy Kapelusznika. Osobiscie pomysł zakończenia rozgrywek przed wakacjami uważam za dobry. Dwa miesiące czekania na pozostałe turnieje to dużo czasu, a to wybija z rytmu. Dobrze byłoby zacząć nowy sezon po wakacjach a nie borykac sie z końcowką starego. Jaka by nie była decyzja Kapelusznika to napewno będzie wsparta o dobre argumenty.
    Na koniec dodam tylko że organizacja ligi jest OK.

  10. #240
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A dostaniemy te euro od Unibetu za ostatnią kolejkę?