Zobacz wyniki ankiety: W który dzień gramy?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Piątek

    6 15.79%
  • Sobota

    20 52.63%
  • Niedziela

    12 31.58%
Strona 13 z 46 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 451
  1. #121
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zawiercie
    Posty
    26
    Pozwólcie,że i ja wyrażę swoje skromne tezy:

    1. Zmiana lokalu na plus (byłem widziałem piłem)
    2. Termin sobota lub niedziela (piątek absurd)
    3. Grajmy raz na dwa tygodnie, by zbyt szybko nie dać się odkryć przeciwnikom, a poważnie to przecież nikt z nas nie gra tylko w DLP-SLP (wniosek po poziomie graczy)i samym pokerem weekendów nie trzeba zapełniać. Będzie frekwencja to i zapewne każdy sobie pogra.

  2. #122
    Nie no - każda sobota przeznaczona na pokera to hardcore Poza tym już pare osób wyrażało niepokój wzrostem wpisowego, a co dopiero gdyby to jeszcze zrobić 40 pln co tydzień... Studentów pewnie wymiecie :P Jak już to sobota co dwa tygodnie

  3. #123
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3
    A co z tym weekendem?
    Gramy czy dopiero od następnego?

  4. #124
    Pretorian dobrze rzecze. Truizmem wszak jest, iż student to synonim słowa ubogi ;D

  5. #125
    Ja bynajmniej proponuje rozgrywanie ligi co dwa tygodnie.

  6. #126
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    tez uwazam ze co 2tyg najlepiej, ale zaczac moznaby od tego tygodniaa jesli chodzi o dzien zaznaczylem sobote, ale tak naprawde piatek i niedziela tez moga byc tylko musze wiedziec wczesniej i odpowiednio sobie niektore sprawy poprzestawiac

  7. #127
    Ja mysle ze jednak niedziela jest najlepszym dniem do rozgrywia DLP

  8. #128
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    3
    mnie tez najbardziej odpowiada niedziela

  9. #129
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    wypadla dziwna sytuacja i z gra w sobote moge miec duzy problem, dlatego prosilbym o zmiane mojego glosu z soboty na niedziele

  10. #130
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Witam,
    W środę, 18 marca o godz.16.30 w klubie "Garage" w Katowicach przy ul Dąbrówki 10 odbędzie się zebranie założycielskie Śląskiego Oddziału Polskiej Federacji Pokera Sportowego. W programie przedstawienie statutu, powołanie oddziału i wybór władz oddziału. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych działalnością i przynależnością do Federacji o przybycie. W szczególności zapraszam wszystkich organizatorów lig i turniejów na terenie województwa śląskiego.
    Pozdrawiam
    Erklos