Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    prosze o ocene tego rozegrania. byla to 15 reka turnieju, do tej pory dostawalem smieci i tylko raz zlimpowalem 33, wiec postanowilem zagrac 45 z CO-1. Dostalem call od CO (w miare tight, jesli mozna cos powiedziec po 15 rozdaniach).

    Full Tilt Poker Game #10438902644: FTOPS Event #1 (73859850), Table 454 - 10/20 - No Limit Hold'em - 21:12:21 ET - 2009/02/04
    Seat 1: Sludgedrip (5,110)
    Seat 2: Pumba13 (4,740)
    Seat 3: pdi88 (5,040)
    Seat 4: Scallion1 (5,050)
    Seat 5: Josek_pl (4,930)
    Seat 6: robbMblind59 (5,150)
    Seat 8: Mug_Yourself (4,940), is sitting out
    Seat 9: BZBALSTUD (5,040)
    BZBALSTUD posts the small blind of 10
    Sludgedrip posts the big blind of 20
    The button is in seat #8
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Josek_pl [ ]
    Pumba13 folds
    pdi88 has 15 seconds left to act
    pdi88 folds
    Scallion1 folds
    Josek_pl raises to 60
    robbMblind59 calls 60
    Mug_Yourself folds
    BZBALSTUD folds
    Sludgedrip folds
    *** FLOP *** [ ]

    flopa trafilem niezlego, majac 0% PF sadzilem, najprawdopodobniej przeciwnik nie trafil nic (callujac mnie z wezszym zakresem). Dlatego zabetowalem 80% puli a nie np cala pule

    Josek_pl bets 120
    robbMblind59 calls 120
    *** TURN *** [ ] []

    Call nie powiedzial mi duzo, bo oprocz FD, Straight Drawa, A8, 89, innej pary czy seta, gosc mogl po prostu floatowac ze wzgledu na niski board i moj image. Chcac dowiedziec sie wiecej, zabetowalem mocno.

    Josek_pl bets 340
    robbMblind59 has 15 seconds left to act
    robbMblind59 calls 340

    dostalem call wiec z zakresu, ktory podalem wczesniej wyeliminowalem floating

    *** RIVER *** [ ] []

    na river spadla paskudna karta, bo nie chcialem zobaczyc serduszka, ani zeby sparowal sie board, a stalo sie i to i to.

    Josek_pl checks
    robbMblind59 bets 1,120

    z zakresu na jaki go obstawilem, wyeliminowalem po tym becie pary, bo na tak niebezpiecznym boardzie, raczej gosc by zaczekal a nie value betowal. Doszedlem do wniosku ze bije tylko blef z nietrafionym straight drawem, ktory jest malo prawdopodobny.

    Josek_pl has 15 seconds left to act
    flounderfish_jr (Observer): just taking care of business
    Josek_pl folds
    Uncalled bet of 1,120 returned to robbMblind59
    robbMblind59 mucks
    robbMblind59 wins the pot (1,070)
    *** SUMMARY ***
    Total pot 1,070 | Rake 0


    ktos zagralby to inaczej? jak tak to dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 06-02-2009 o 01:07

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Rozdanie zagrane ksiazkowo, ciezko cos zmienic. Mi zdarza sie do czasu do czasu overbetowac turna w takich sytuacjach, jak sprawdzi to spoko, , a jak zreisuje to tez dobrze, czasem spasuje ale niskie blindy wiec pula i tak ok

    Pozdrawiam, Tompkins
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 06-02-2009 o 01:10

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Faktycznie mało prawdopodobne, aby przeciwnik ciągnął tutaj do river z gorszą ręką (w końcu to nie freeroll) i uderzył tak mocno z np. tripsem. Tak jak sam zauważyłeś - bijesz tylko blef, który też jest wątpliwy - mnóstwo rąk coldcallujących pf teraz Cię biję - sety z flopa i 2 pary (teraz fule), T9 i flushe. Betsizing bardzo dobry, river na maxa do dupy i z bólem serca check/fold.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja bym z uwagi na drawowaty board zagrał na turnie c/r

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    ja gram block beta na river, jesli koles jest kumaty mogl uzyc takiego rivera zeby sobie bluffowac

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Tough spot. Na pewno nie gram c/r turn, bo jeśli przeciwnik jest kumaty to bardzo prawdopodobne że jeśli dobiera, weźmie darmową kartę. Check/fold jest chyba ok, chociaż prawdopodobnie też zagrałbym blocka za ok. 1/3 pota - znowu zakładając myślącego przeciwnika, który nie zraisuje Cię bez fulla. W sumie jeśli trafił kolor tracisz trochę więcej, ale nie dasz się wyrzucić z made hand, która mimo wszytko może być dobra - a overpara może Cię jeszcze scallować.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    A co powiecie o jego zakresie po takim rozegraniu reki w satelicie do satelity za 150 punktow ( to jest 4 stolowe sng turbo )
    Two pair, kings and eights wins over a pair of kings - Poker Hand Replays

    Gadalem wczoraj z Joskiem o tej rece i postanowilem poszukac goscia na FTPie i akurat sie cos trafilo....
    Ostatnio edytowane przez eLPe21 ; 06-02-2009 o 10:03

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    superkonto on wie co spadnie

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Ja bym z uwagi na drawowaty board zagrał na turnie c/r
    Check/raise na takim stole chyba jest nie do przyjęcia tym bardziej że zakres przeciwnika może by bardzo szeroki i szkoda dawać darmowej karty


    Myślę, że zagrałbym bardzo podobnie jak Josek,może trochę większe bety ewentualnie overbet na turnie.



    Zastanawiam się czy nie betowac tutaj river...?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Na takim riverze i Twoim checku ja zagralbym podobnie jak przeciwnik z any two

    W tej sytuacji ciagnalbym betem na riverze i zobaczyl, jak odpowie przeciwnik. Jesli wybierasz taka linie rozegrania, nie mozesz wykazac slabosci na river-niezaleznie od tego, jaki on jest, gdyz kazdy ograny zawodnik wykorzysta to przeciwko Tobie.

    W najgorszym wypadku, jesli zagrales, jak zagrales, powinienes go sprawdzic. Mogl miec rownie dobrze A6, A7 lub A8 i nie wierzyc w Twoja sile, jak i 33, 77 i 88. Z tymi rekoma reraisowalby jednak turn, bojac sie gorszych rozsztrzygniec po riverze.

    PZDR

    PS. Ja niestety z tego turnieju odpadlem na drugim poziomie blindow, raisujac pre z ATs, lapiac na flopie A8x TPWK, na turnie piekna T, on reraise na moj double barrel, alliny (obstawialem go easy na AK), a tymczasem villain pokazal 88