Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ultimatebet

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Czy ktoś mi wyjaśni jak można wykorzystać bonusowe $ przyznawane w tym serwisie Ostatnio udało mi się zająć 45 miejsce na 2500 uczestników we freerollu no i w nagrodę dostałem 1,50 Bonus $ :shock: . Mam ochotę je spożytkować ale nie bardzo wiem jak :?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    elo kirek
    tez takowe za freerola juz uzyskalem
    conieco tam poczytalem na stronce, zreszta w zakladce my account masz odnosnik na temat
    chodzi chyba o to ze bonus dollars zmieniaja sie w normalne dolary po ilus tam rozegranych partiach na real money....
    dokladnie wiedziec powinine warsaw bo on juz na ub m atroche dluzszy staz
    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    aloha

    UB zamienia B$ na real money po zdobyciu punktow lojalnosciowych. 10 punktow to automatyczna zamiana 1 B$ na 1$... ale punkty trzeba zdobyc poprzez gre na stolach .25/.50. punkty zdobywane za czas gry albo jako nagrody we freerollach sie nie licza. tak, ze to w sumie sredni interes. juz lepsza jest gra o punkty, ktore potem mozna chyba komus sprzedac albo zamienic w sklepie na czapeczke "z extra napisem" ultimatebet team . A jak ktos uzbiera 4000000 punktow to moze je wymienic nawet na Harleya, syna Davida, matka nieznana. Ja juz mam 16,5 punktu zdobyte w czerwcu i ponad 20 godzin pedzi w lipcu.
    A skoro juz gracie w UB to wroce z uporem maniaka do mojej sprawy. Moze ktos zrobi mi tam transfer paru dolcow, ktore oddam na expekcie albo w realu.
    nasz mieszkac w kielcach.
    i tu przy okazji nastepna sprawa. podobo jest tu sporo graczy z kielc. jezdzicie panowie do katowic, a moze by i w kielcach z raz zorganizowac taki turniej???

    Seen

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Nie wiem czy stwierdzenie "sporo graczy z Kielc" jest adekwatne do zaistniałej sytuacji. Do Katowic jeĽdzimy we dwóch (ja i Plissken), Ty jestes trzeci. Oprocz tego znam jeszcze ze dwie osoby ktore moze (slowo kluczowe "moze") tez wezma udzial w turnieju. Niemniej jednak juz myslimy o zorganizowaniu turnieju w Kielcach, ale do tego jeszcze daleka droga.

    Sting

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Właśnie szukałem na ebay, czy nie da się tam upchnąć B$ z turniei darmowych z UltimateBet i nie da się, ale znalazłem za to dużo całkiem lukratywnych ofert na play money. np. 61$ za 5000 play$. Ceny podobne jak za te z Pokerstars. Jak ktoś ma dużo wirtualnej kaski to może trochę zarobić.

    Narazie.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    W miejscu 5000play$ powinno być 5000000 play$. Aż, tak dobrze nie ma. Przy okazji podaje linka:
    ;http://search.ebay.com/ultimatebet_W...ectZ1QQfromZR8

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Ktoś się może orientuje, czy kasa za Refer a Friend to są normalne dolce, czy te Bonus Dolary?
    Przy okazji, co to za rodzaj turnieju Freezeout ?

    Z góry dzięki.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    freezout to zdaje sie turniej bez rebuyow, jedna wplata i tyle, jak odpadniesz to koniec. Jezeli sie myle to niech ktos mnie poprawi.