Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Jak powiniem rozgrywać dobre ręce typu AQ+ TT+ z ep gdy w staku mam okolo 1500k i blindy sa 50/100?
    Dałem call z AKs i nastepny gosc raisnal do 400. 2 zlimpowalo i postanowilem pujsc all in za 1500. Czy to było ok zagranie? Może lepiej inaczej? Z góry dzięki.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Call (limp) fatalny...na tym poziomie blindow z dobrymi rekami jak najwiecej agresji...
    Jak sie nad czyms takim zastanawiasz to moze lepiej pograj 5+0.5 i poogladaj jakies filmiki

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    to ze dałes All-in to było dobre, ale limp juz nie bardzo, standardowo raise 2,5BB, jesli chodzi o AQ i TT to czasem folduje czasem raise tez 2,5BB, i jak good reg zrobi rerasie AI to folduje

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Zasadniczo linia raise-call albo raise-fold jeśli zraisuje Cię solidny gracz. Limpować takie ręce to sobie możesz na 10/20 - 25/50 max, jeśli jesteś zajebisty post flop. Czasem gra tak FieryJustice(Johnatan Little), ale ja bym raczej tego nie polecał, zwłaszcza początkującym, bo jeśli nie potrafisz odkleić się od TPTK to zamiast minimalizować strat na flipach zminimalizujesz zyski, a sety spłacisz tak samo.

    Na flopie standard - czyli zwykle cbet i fold/call w zależności od tego czy jesteś pot commited czy nie.

    Co do all-ina - to limp - rrai z TT/JJ to chyba jedno z najbardziej kosztownych zagrań w SnG (choć ostatnio sam się złapałem na tym że mi się zdarza tak zagrać). Nigdy nie graj tak TT/JJ - wyrzucasz z rozdania tylko ręce które bijesz, więc Ci nie zapłacą - zostanie AK i JJ+ (a może nawet i QQ+)

    pozdro,
    wooysiah

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Dzięki!

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez corey77 Zobacz posta
    w staku mam okolo 1500k
    Wow, to wieeeelki ten stack!!

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    heheheh 1,5k :P