Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47
  1. #31
    Od razu tu napiszę skoro wątek poprawek został poruszony: na stronie w opisach leveli VIP w przypadku supernova i sne zamieszczone zostały zarówno stare, jak i nowe zasady przedłużania poziomu. Czyli jest napisane, że przedłużany status jest to września, a zaraz pod spodem dalej wisi stara informacja, że do czerwca (czy jakoś tak).

  2. #32
    Dzieki terodytus zgłoszone.

  3. #33
    Maciek, zrobiona poprawka to bełkot, połączone zostały stare zasady z nowymi

    "W dodatku, będziemy przedłużać Twój status z miesiąca na miesiąc, począwszy od stycznia do końca czerwca <ciach> Gracze, którzy pierwszego października posiadać będą mniej niż 1,000,000 punktów VPP, utracą status Supernova Elite."

    Czyli do konca czerwca (stare zasady) i do końca września (nowe) jednocześnie

  4. #34
    Dzięki, zajmę się ponownie.

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    oczywiscie wedlug czasu pokerstars nie bylo jeszce poniedzialku wiec nie aktualizowany ranking


    No ale kogo z graczy obchodzil by ranking ostatniego dnia miesiaca

    Poprostu brak slow jaka to jest fuszerka i non stop z tym jest problem

  6. #36
    Faktycznie porażka, żeby w ostatni dzień miesięcznej promocji nie mieć wglądu w aktualny ranking...

  7. #37
    Góral się załapał na 50 miejscu ))

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez terodytus Zobacz posta
    Góral się załapał na 50 miejscu ))
    Heh, albo skill albo to jeszcze nie wszystkie pkt. Bo wydaje mi sie ze ugralem 10200 przed koncem dnia. Wiec pewnie mnie ktos wyprzedzi. Wazniejsze bylo 10k zeby utrzymac Supernova

  9. #39
    To jest chyba ostateczna klasyfikacja, dostałem już swoją część z vpp ring i kwota zgadza się z tą w tabeli
    Ostatnio edytowane przez terodytus ; 01-04-2009 o 11:47

  10. #40
    VPP ring na kwiecien bez zmian, rozumiem??