Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Witam.
    Dopiero zaczynam swoją przygodę z pokerem w PokerStars. Parę freerolli podeszło i udało się uzbierać ~$2 Może to nie za dużo, ale potem dostałem w prezencie $5 od softa i mam teraz $10. Szukam jakiegoś drobnego, a przede wszystkim darmowego programu do statystyk, najlepiej z funkcją przedstawiania wykresów. Dużo szukałem i znalazłem jedynie płatne jak Poker Tracker. Mam nadzieję, że dzięki ogromowi waszej wiedzy i kolosalnemu doświadczeniu uda Wam się mi pomóc, jak i innym świeżym graczom i znajdziecie bezpłatny programik, nawet dość ubogo rozbudowany

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez esso_ungaar Zobacz posta
    Witam.
    Dopiero zaczynam swoją przygodę z pokerem w PokerStars. Parę freerolli podeszło i udało się uzbierać ~$2 Może to nie za dużo, ale potem dostałem w prezencie $5 od softa i mam teraz $10. Szukam jakiegoś drobnego, a przede wszystkim darmowego programu do statystyk, najlepiej z funkcją przedstawiania wykresów. Dużo szukałem i znalazłem jedynie płatne jak Poker Tracker. Mam nadzieję, że dzięki ogromowi waszej wiedzy i kolosalnemu doświadczeniu uda Wam się mi pomóc, jak i innym świeżym graczom i znajdziecie bezpłatny programik, nawet dość ubogo rozbudowany
    Raczej nie ma takich. Ale nastukaj troszke kaski i jak będziesz się przenosił na inny room to sobie wyrobisz PT lub HM.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Sciagnij sobie triala pt3. jest wazny miesiac.

  4. #4
    Ja znalazłem coś takiego:
    HOLD'EM RADAR - No Limit Texas Holdem Poker Strategy Calculator FREEWARE
    Może program nie jest super najwyższych lotów i jego funkcje są mocno ograniczone, ale jednak darmowy jest.

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    elephant też ma triala na ileś tam dni i jest po polsku

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Sciagnij sobie triala pt3. jest wazny miesiac.
    *60 dni

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez esso_ungaar Zobacz posta
    Witam.
    Dopiero zaczynam swoją przygodę z pokerem w PokerStars. Parę freerolli podeszło i udało się uzbierać ~$2 Może to nie za dużo, ale potem dostałem w prezencie $5 od softa i mam teraz $10. Szukam jakiegoś drobnego, a przede wszystkim darmowego programu do
    kuźwa stary zaimponowałeś mi tym startem od freeroli jakiś czas temu wyrobiłem elefanta ale w ogóle go nie używałem, chciałem go sprzedać ale nikt nie chciał go kupić. Jak chcesz to oddam Ci go za darmo - zgłoś się na priva.

  8. #8

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    kuźwa stary zaimponowałeś mi tym startem od freeroli jakiś czas temu wyrobiłem elefanta ale w ogóle go nie używałem, chciałem go sprzedać ale nikt nie chciał go kupić. Jak chcesz to oddam Ci go za darmo - zgłoś się na priva.
    A z chęcią skorzystam z propozycji ;P

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez kwoka Zobacz posta
    ?