Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Dobry post WOjtas
    +1

    Nic się nie bać, ostro je**ć !

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no to gratuluję beztroski...

    żyjemy w Kaczorlandii gdzie policja czy jakikolwiek urząd wpierw Ci wpierdoli i zeszmaci a dopiero później zapyta o wyjaśnienia

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    spoko Alchemik kaczorow juz nie ma, komuna tez sie skonczyla wyluzuj troche

    tak powaznie to nie ma mozliwosci zeby pierwszy lepszy urzedniczek podja jakakolwiek decyzje w tej sprawie

    a zawsze zostaje nam UK

    nie wiem czy masz jakas prace czy nie, ja tak jak pisalem nie mam i nie szukam wiec i tak bedzie afera wtedy sie wszystko wyjasni
    Ostatnio edytowane przez WojtasPolak ; 05-02-2009 o 23:15

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    Wojtas oby Ci sie powiodlo, ale w Polsce nie takich US zniszczyl-wystarczy, ze wspomne o R. Klusce. Nie wiem jak jest teraz ale w US za takie przypiepszenie sie do kogos to dawali nawet specjalne nagrody. Poza tym w sadzie w odroznieniu od innych spraw np.karnych, to ty masz udowodnic legalnosc kasy a nie oni twoja wine.
    W sumie ja sam tez wyplacam na konto ale nie sa to poki co sumy jakies specjalnie duze.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Czy mozna gdzies w Krakowie wyplacic kase w EURO i czy jak mam kase na netku w EURO to obejdzie sie bez kosztow czy moze podwojne przewalutowanie?

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    spoko Alchemik kaczorow juz nie ma, komuna tez sie skonczyla wyluzuj troche

    tak powaznie to nie ma mozliwosci zeby pierwszy lepszy urzedniczek podja jakakolwiek decyzje w tej sprawie

    a zawsze zostaje nam UK

    nie wiem czy masz jakas prace czy nie, ja tak jak pisalem nie mam i nie szukam wiec i tak bedzie afera wtedy sie wszystko wyjasni
    wystarczy grac troche u bukow naziemnych i zbierac kwity (to stad masz kase)!

    skad masz pieniadze na roomie wygrales ? NIE! Wplacilem za pomoca paysafecard ukash etc skad miales kase zeby wplacic tyle wygralem u bukow (kwity) ZALATWIONE, po co wplacales do poker roomu $$$ w gore!

    przyklad z mojego miasta gosc kupil dom wezwali go do US pokazal kwity z profejonala (teraz fortuna) i sts - doczepili sie ze za malo dlaczego bo sts wtedy stosowal praktyke ze pisal kto za ile gral (dostarczyl reszte kwitow)! Teraz juz tego nie robia, gosc gral po 1000 wygrywal 1200 niby 200 na czysto ale kwit byl na 1200 zeta btw gral grubiej.Sam kiedys zbieralem kwity w 3 miesiace uzbieralem na 20k zl bylem na swoim moze troche do tylu ale kwity byly! Pamietacie film Sfora? Przyszli do goscia i pytali skad to wszystko ma gosc do lokaja Kaziu pokaz panom kwity (zaswiadczenia o wygranej)

    BTW
    jeszcze zeby grac w 99% anonimowo kupujemy telefon z modemem hsdpa lub sam modem sieci play i kupujemy startery 1gb na Allegro po okolo 14zl (czasami nawet taniej) i lecimy startery po wyczerpaniu wyrzucamy INTERNET z PLAY jak na razie zadnych rozlaczen! Doslownie ani jednego zawieszenia predkosc u mnie jest okolo 200kb/sek to wystarczy do gry na kilku stolach testowane glownie na PS i ipoker
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 06-02-2009 o 09:28

  7. #27
    Urzędnicy za błędne decyzje zapłacą z własnej kieszeni? - Wiadomości - WP.PL

    jak to zostanie uchwalone to byle urzędnik nie będzie już tak wydawał pochopnych decyzji. Bo 15 razy pomyśli zanim przyładuje karę.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Kuerten, ja się trochę pogubiłem z tymi kwitami

    Rozumiem, że grasz u legalnych buków i zbierasz kwity, ale przecież jeśli będziesz wygrywał, to nadal pozostanie Ci kasa bez legalnego źródła. Jeśli kwity zużyjesz na wypranie kasy z pokera, to jak wypierzesz kasę od buka? W każdej wersji masz w ręku więcej kasy niż potrafisz wyprać.

    No chyba że zakładamy że kasę od buka trzymamy w szufladzie i wydajemy tylko na bułki.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Czy mozna gdzies w Krakowie wyplacic kase w EURO i czy jak mam kase na netku w EURO to obejdzie sie bez kosztow czy moze podwojne przewalutowanie?
    Zna ktoś odpowiedź na moje pytanie?

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nawet jeśli są w Polsce jakieś bankomaty które wypłacą Ci euro to na 99% i tak odbędzie się to po podwójnym przewalutowaniu z euro na pln i z pln na euro...

    ale nie słyszałem nigdy żeby gdzieś była taka możliwość.