Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75
  1. #71
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    W ciągu ostatniego tygodnia miałem 2 razy problem z wypłatą pieniędzy z dwóch różnych bankomatów PKOBP ("transakcja nie może zostać wykonana z powodów technicznych"). Za pierwszym razem wysłałem maila do Netellera i otrzymałem ...
    These pending transactions result because when you transact with your NET+ Card, there are 2 steps. The first is that the NET+ processor sends the transaction requirements; it then shows in your account as Pending. The second step is the Merchant needing to send the confirmation of the transaction and this is when the transaction shows as Accepted or Declined. If your funds have left your NETELLER account but the transaction was not accepted, the merchant needs to send the confirmation to our NET+ Department and they will return your money within the next 7 days.
    więc za drugim razem nawet nic nie wysyłałem, a kasa była z powrotem po 2-3 dniach (status transakcji odrzucony).
    Ale już wiem, że bankomatów PKOBP należy unikać jeśli nie mają 100, a tylko 50 ... bo nie zawsze to zasygnalizują, a próbując wypłacić się 'psują'

  2. #72
    To co polecałbyś w tym przypadku zrobić?
    Ostatnio edytowane przez TheAxeEffect ; 12-11-2009 o 23:29

  3. #73
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    Po 'rozliczeniu bankomatu' powinieneś automatycznie otrzymać zwrot (pewnie już dzisiaj albo w poniedziałek), ale zawsze możesz wysłać maila do Netellera sygnalizującego problem (właściwie to skorzystać z systemu pomocy na stronie).
    Z powrotem otrzymasz informację, że musisz troszkę poczekać i ewentualnie ...
    If this issue is not resolved to your satisfaction, you may reopen it within the next 7 days.

  4. #74
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Chciałem wypłacić z bankomatu 4k złotych. Wczoraj o 21:00 wypłaciłem 2k ponieważ się nie dało wiec, poszedłem dziś o 7 i chciałem kolejne 2k wypłacić ale tu pojawił sie błąd "brak środków na koncie" a na koncie netka sa ponad 2k, dałem rade wypłacić tylko 500i ani grosza więcej a próbowałem w 5 bankomatach . Kiedy mniej więcej będę mógł wypłacić resztę tej kwoty?

  5. #75
    Cytat Zamieszczone przez rauf1928 Zobacz posta
    Chciałem wypłacić z bankomatu 4k złotych. Wczoraj o 21:00 wypłaciłem 2k ponieważ się nie dało wiec, poszedłem dziś o 7 i chciałem kolejne 2k wypłacić ale tu pojawił sie błąd "brak środków na koncie" a na koncie netka sa ponad 2k, dałem rade wypłacić tylko 500i ani grosza więcej a próbowałem w 5 bankomatach . Kiedy mniej więcej będę mógł wypłacić resztę tej kwoty?
    Musisz odczekać 24h. Czasem udawało mi się wypłacić 1kPLN przed upływem 24h, jednak aby wypłacić całe 2kPLN musisz odczekać całą dobę.


    A kasa wróciła już do mnie . Status transakcji zmienił się na declined.
    Ostatnio edytowane przez TheAxeEffect ; 13-11-2009 o 07:24