Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 75
  1. #61
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Gratuluje

    Z tego co widze to wiele osob narzeka na support GW a dla mnie (nie chodzi tylko o sprawe zwiazana ze zwrotem kasy) ten support jest jednym z najlepszych z jakimi sie spotkalem...

  2. #62
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Dzięki. Jak widać, warto było się trochę natrudzić z tymi mailami

    Przy okazji mam pytanie. Jaką maksymalnie kwotę można wypłacić z bankomatów sieci euronet? Czy wypłacając powiedzmy 3500zł, zamiast 3000zł, zwiększa się ryzyko, że bankomat nie wypłaci z powodu zbyt dużej liczby banknotów i za małego otworu do wydawania pieniędzy?

  3. #63
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Według moich testów sprzed 2-3 lat - z racji wykonywanego wówczas zawodu - bezpieczną kwotą było 2.000 zł jako jednorazowa wypłata.
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 28-02-2009 o 02:22

  4. #64
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Mi chodzi raczej o tą górną granicę. Wiem, że przy 3000zł nie ma żadnych problemów.

  5. #65
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Gratuluje!
    Ja ich caly czas mecze mailami, ale to wiele nie zmienia

  6. #66
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    12
    Witam.
    wypłacałem tydzień temu i bankomat napisał że może maksymalnie wypłacić 3900 zł (euronet) i tyle wypłacił
    pozdro

  7. #67
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Hmmm.. wypłacałeś kartą GW? Pytam z ciekawości, bo można wypłacać max 1k$, a to wychodzi około 3500-3600zł przy obecnym kursie dolara.

  8. #68
    Yo!

    Próbowałem dziś wypłacić 2kPLN kartą NET+ z bankomatu PKO. Bankomat trochę pokręcił pieniędzmi i wypluł komunikat "transakcja nie może zostać wykonana z powodów technicznych." Potem spróbowałem wypłacić kasę z bankomacie euronet, ale tam wprost dostałem komunikat że nie posiadam wystarczających środków. Wracam sobie trochę poddenerwowany do domu, włączam stronkę netka, i dowiaduje się że bankomat PKO zabrał 500euro, a status transakcji jest "pending".

    Jutro przejdę się do jednostki banku PKO i napisze na forum co udało się wykombinować.

    Jeżeli macie jakieś wskazówki, piszcie .

    Pozdr.

  9. #69
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Raczej w PKO nic nie wykombinujesz. Zadzwoń do netka i opisz sprawę, podeślą Ci dziwny formularz-wypełnij i odeślij. Poczekaj ze 2 miechy i powinno być ok
    gl

  10. #70
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Standardowa sytuacja. Bankomat się zaciął przy wypluwaniu banknotów, z karty ściągnęło i teraz trzeba czekać na odkręcenie. PKO nie odkręci, trzeba zwrócić się do netellera. Teoretycznie powinno stać się to automatycznie, ...teortycznie.