Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 75
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ja znam osobe ktora wyplacala sobie na konto czesto prosto z pokerroomow kilkadziesiat tysiecy zlotych i jakos US sie jeszce do niej nie zwrocil
    Co nie zmienia faktu, że w każdej chwili może się zwrócić. A wtedy rozliczy tę osobę za x lat wstecz.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no wiadomo
    też znam dużo osób które wypłacają na konto...

    ale moim zdaniem to kompletna głupota (skoro są inne możliwości wypłacania pieniędzy) bo jeśli się zgłosi to zapłacą 75% od wszystkich przelewów z ostatnich 5 lat + ustawowe odsetki więc raczej spora cena...

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    stare pipy nie potrafiły zrozumieć w czym problem i jak to wyjaśnić
    Mnie jak pierwszy raz wjebało 2000zł i jeszcze nie wiedziałem jak to załatwiać a że akurat wypłacałem z bankomatu na terenie banku to uderzyłem po informacje do banku, babki zaczeły się dopytywac o szczegóły co to za karta przez kogo wydana a kiedy wytłumaczyłem im ,że to karta netellera to usłyszałem "to pan chce wirtualne pieniądze wypłacic!!" wkurwiłem się mocno zjebał kogo trzeba i w końcu dały mi jakiegoś gościa do słuchawki który powiedział ,że takie przypadki to trzeba zgłaszac u wydawcy karty a on ma dla mnie jedynie dobre słowo na droge nie wiem czy bym mu nie jebnał gdyby stał przedemna wtedy
    Po interwencji w netellerze kasa wróciła po 3 dniach na konto.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    kilku kumpli przez ostatnie miesiące miało tak że jak płacili za bilety na lotnisko czy w jakimś sklepie to ściągnęło siano 2 razy ale siano zawsze wracało...

    z tego co wiem to wszystkim którym bankomat pobrał siano też koniec końców wróciło więc zapewne w 99% przypadków wszystko się kończy ok

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Ja od maja czekam na powrot 1000 $, wtedy 2000 zlotych
    Pisalem wielokrotnie do gw, sprawa w toku ( " dziekujemy za zapytanie, przesylamy do odpowiedniego dzialu " ).

    Nie ma co sie denerwowac, nic na to nie wskuramy jak pieniazki nie chca wrocic, a niestety i tak sie zdarza.

    ps .Bankomat to byl pko bp w arkadii w wawie na pietrze. Omijac wielkim lukiem
    ps2. Zadnych problemow nigdy nie mialem z bankomatami millenium banku, polecam.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Pisalem wielokrotnie do gw, sprawa w toku ( " dziekujemy za zapytanie, przesylamy do odpowiedniego dzialu " ).
    Trzeba dzwonić i jebać gości a nie pisać bo maile to oni maja w dupie ja zadzwoniłem i po 20 minutach już miałem na maila wykaz operacji na karcie, musiałem tylko wskazać o która chodzi i sprawa załatwiona.

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja też dostałem wydruk operacji na którym ewidentnie było widać że z konta zeszło 2xpo1k mniej więcej...

    ale oni twerdzili że siano zostało prawidłowo zaksięgowane w ING i nie ma powodów żeby coś reklamować.

    a na pytanie jak to możliwe że mi wypłaciło dwukrotność dziennego limitu wypłat odpowiedzieli, że to widocznie jakiś błąd LOL

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Ja od maja czekam (...)
    Nie ma co sie denerwowac, nic na to nie wskuramy jak pieniazki nie chca wrocic, a niestety i tak sie zdarza.
    Hehe, masz bracie anielską cierpliwość.

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Wpisalem juz to do strat

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    (poznaliśmy w Poznaniu kiedyś osobę która wypłacała grube kwoty i dostała wezwanie do US, nie mogła udokumentować dochodów, musiiała je rozliczyć w PIcie jak "dochody z nieudokumentowanych źródeł" no i zapłaciła 75% podatku który wniósł kilkadziesiąt tysięcy...
    nie znam goscia ale dziwna sprawa, ze tak po prostu zalpacil moze cos sciemnial
    z pokerem on line sprawa nie jest taka oczywista, nie wiadomo czy to jest na terenie Polski poza tym mogl to wygrac w Angli i tysiac innych pomyslow o ktorych bylo juz wiele razy pisane
    nie wiem jak jest ale przypuszczam ze od kazdej decyzji mozna sie odwolywac wiele razy a sprawe skonczyc w sadzie z dobra korporacja, ktora na pewno cos lepszego wymysli niz 75%
    podsumowujac ja tam wale grube wyplaty na konto, za miesiac koncze studia, pracy nie szukam a za rok bedzie porsche wiec i tak sie przyczepia wtedy sie wyjasni