Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Co dalej??:)

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek112 Zobacz posta
    przegrywam AA vs J3 i koleś potem sie dziwi mojej złości i pisze, że przecież szanse to 40/60
    Heh, matematyk jakiś
    Takie rzeczy zdarzają się każdemu od czasu do czasu. Możliwe, że grasz dobrze, ale wpadłeś w pechową serię. Analizuj swoją grę, staraj się ją poprawiać cały czas, ale nie sugeruj się wynikami, bo te nie zawsze odzwierciedlają jakość zagrań.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    9
    Witam ponownie. Chce zapytać o bonusy. Czytam o nich od paru dni na wszelkich stronachi forach i nie bardzo moge sie zdecydować i zorientować. Mam 100$ na Pacific Poker i chce je przeżucić na jakiś inny room. Myślałem o nabijaniu do 200$, ale nie wiem jak długo by mi to zajeło.Założenie jest takie rzeby jaknajszybciej rozbudować bankroll.Dostać jak najlepszy i jak najłatwiejszy do wyrobienia bonus. Dodatkowo chciałbym wyrobic przez pokersavvy pokertrackera czy inny program...do rzeczy. Czy roomy mocno sie różnią łatwością wyrabiania bonusów? Czy lepiej zacząć od jakiegoś, wyrobić bonus i przeskoczyć na inny czy kolejnośc ma znaczenie(w sensie: najpierw mała kwota na tym konkretnym, a na innym lepiej póżniej i wieksze kwoty)?. Jeśli czas wyrabiania bonusu to 60 dni to czy wcześniej wypłacać nie można nawet jeśli sie zrobi wymagane punkty? Czy punkty z pokersavvy łatwiej nabić na 1 room'ie czy grać jenocześnie kilka? Czy lepiej wżucić wszystko na jeden room czy rozbić na kilka? Dodam że mam jeszcze te 150$ na pokerstars,ale nie chciałbym ich ruszać bo jak wypłace to przepada pozniejszy ewentualny bonus.
    Genralnie bede bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie odnośnie tematu.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    o dzieleniu na kilka pokeroomow nie ma mowy z takim bankrollem.A co do wyboru jeśli grasz cash ringi to jakas fishownie typu ongame.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    witam.
    jak grasz cash to ludzie mówią że lepszy Holdem Manager, który możesz wyrobić np. poprzez Everest Poker. Na Evereście jest słaby program lojalnościowy ale dostaniesz bonus od depozytu (100$ do wyrobienia) i program Holdem Manager za free. Poza tym ten room to straszliwa fishernia więc nie będzie Ci trudno.

    :: HOLD'EM MANAGER :: Online Poker Tracking and Analysis Software

    pozdro

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Na Everescie mozesz dostac 300$ od pierwszej wpłaty (info z Everest Poker - Poker Online - 300$ premii bonus kod: HOLDEM300) - jeszcze niedawno było 200$, z czego sam korzystałem

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    9
    Troche głupieje. Czyli jeśli wpłace cokolwiek to dostane 300$? Nie jestem jakimś wymiataczem więc nie zależy mi na jakims bonusie którego nie bede miał szans ugrać, lub nad którym bede musiał siedzieć pół roku. Jeszcze pytanie co do pacyficu. Czy moge wypłacić z tamtąd pieniądze, nie robiąc wcześniej żadnego depozytu? Czy jeśli moge to przepada mi ewentualny póżniejszy bonus od depozytu? Na pokerstars wypłata przekreśla póżniejszy ewentualny bonus od depozytu.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Wojtek, przez "dostaniesz 300" Adam miał na myśli "dostaniesz bonus od depozytu max 300$" czyli jak wpłacisz 300$ to będziesz mógł uwalniać bonus 300$.

    Z wypłatą z Pacifica chyba nie będziesz miał problemów tylko musisz mieć konto na jakimś portfelu internetowym.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Anatom - nie jest tak jak mówisz z tym bonusem.

    Polecam poczytać Bonus 300$ w Everest Poker - bonus kod: HOLDE200

    Tam jest takie zdanie:
    Już minimalna wpłata w wysokości 5$, kwalifkuje Cię do otrzymania całego naszego bonusa.

    Tylko oczywiscie taki bonus trzeba wyrobić.

    Dla przykładu powiem, że jak ja sie rejestrowałem na Everescie to na tej stronce był kod bonusowy dający 200$, które dostałem wpłacając 180$ (zresztą nie ważne ile bym wpłacił). Wyrobiłem go w miesiąc (tyle jest czasu na wyrobienie), grając głównie NL10 FR 8-10 stołów średnio 3-4 godz dziennie.

    Bonus sie wyrabia po kawałku - ile pt ugrasz, tyle w dany dzień dostaniesz bonusa. Zatem musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy jestes w stanie cały bonus wyrobić (albo większość).

    "Czy roomy mocno sie różnią łatwością wyrabiania bonusów? Czy lepiej zacząć od jakiegoś, wyrobić bonus i przeskoczyć na inny czy kolejnośc ma znaczenie(w sensie: najpierw mała kwota na tym konkretnym, a na innym lepiej póżniej i wieksze kwoty)?"

    Oczywiście że sie różnią łatwością. I myśle że warto ustalić sobie jakąś kolejność...
    - narazie mógłbyś sie zabrać za PokerStars - bonus niewielki a czasu dużo więc uwolnisz go w całości. A poza tym rozwiąże się problem z wypłatą z PS (piszesz że nie chcesz wypłacić bo stracisz ewentualny bonus - to go teraz wyrób i już nic nie stracisz). Wtedy bedziesz miał do dyspozycji więcej kasy (bo bedziesz mógł wypłacić tą z PS), więc będziesz mógł grac wyższe stawki i wyrabiać większe bonusy.
    - na Everesta właśnie powinna przyjść kolej gdy będziesz w stanie uwolnić 200-300$ bonusu w miesiąc.

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    9
    Też o tym myślałem, tym bardziej że na pokerstars mam status silverstar co wiąże sie z szybszym nabijaniem punktów FPP(a o to chyba chodzi ). Jeszcze jest kwestia przelania pieniędzy z pacyfica. Z tego co sie zorientowałem(rozmowa z kimś z obsługi na czacie) to ten bonus przyszły na pacyfic mi nie przepada jeśli zrobie cash out. tylko jak go zrobić? Czy koniecznie przez Moneybookers(bo dla budujących roll ten portfel był polecany) czy może na konto bankowe. Jeśli jednak na portfel to jak on działa? Jeśli pytanie głupie to sam sie sprubuje zorientować. Czy jeśli w pacyficku mail jest inny i konto które załozyłem na monebookers ma inny adres to będzie problem? Pozatym w zakładce cashout na pacyfic jest opcja: wpłata ,wypłata i przelew(co rozumiec w takim razie przez przelew? W zakładce wypłata jest: przelew międzyb i przekaz bankowy.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek112 Zobacz posta
    Czy koniecznie przez Moneybookers(bo dla budujących roll ten portfel był polecany) czy może na konto bankowe. Jeśli jednak na portfel to jak on działa? Jeśli pytanie głupie to sam sie sprubuje zorientować. Czy jeśli w pacyficku mail jest inny i konto które załozyłem na monebookers ma inny adres to będzie problem? Pozatym w zakładce cashout na pacyfic jest opcja: wpłata ,wypłata i przelew(co rozumiec w takim razie przez przelew? W zakładce wypłata jest: przelew międzyb i przekaz bankowy.
    - przez konto bankowe raczej nie bo gdyby US sie dobrał do twojego konta to znajdzie tam coś, co niechciałbyś żeby znalazł
    - przelej to przez portfel elektroniczny - może byc Moneybookers a może być np Neteller
    - na portfelu zakładasz sobie konto i logujesz sie tam podając mail i hasło. Działa normalnie Robisz przelewy do innych kont na danym portfelu, wpłacasz kase ze swojego konta w banku lub wypłacasz kase na swoje bankowe konto.
    - nie będzie problemu z różnymi kontami mailowymi MB i Pacyfic
    - co do Cashout to znajdz opcję wypłaty na MB