Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Środkowa faza turnieju, w grze 220 osób, avg 15k blindy 400/800 ante 100 płatnych 90 miejsc.
    Hero(18k) na sb widzi
    Foldy do BTN(13k)który pcha all ina
    bb(12k)
    Gram na tym stole od 4 kolejek BTN postawił all ina na sb,kiedy ja byłem na bb w poprzedniej partii,ale nie wiem tak naprawdę czy robi tak ciągle czy po prostu mu nagle zaczęła iść karta.
    W puli 2100
    Jaką decyzje powinien podjąć Hero?(Btn to turniejowy reg na FTP,ze średnimi wynikami, ale jednak z minimalnie dodatnim roi)

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Dla mnie no brainer call all in. Miazdzysz jego zakres tutaj, a juz w najgorszym wypadku masz coinflipa.

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ja tu widzę w najgorszym przypadku coin flip.
    Prędzej czy później i tak będziesz musiał podjąć podobną decyzje, myślę, że to dobra pora na all in.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Call. On gra allina, aby nie dać przeciwnikom możliwości restealu. Gość ma parenaście BB, co nie jest jakimś super stackiem i dlatego mógł się pokusić o kradzież z top 50%. Zresztą tylko vs AA, KK, AK i QQ jesteś w plecy, a z taką kartą gość by raczej nie grał openallina z takim stakiem.
    Nawet jak przegrasz to zostaje Ci 5k i kolejka do allina, a nie takie comebacki się robiło .

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Dałem call,przeciwnik miał 88 i zostało mi 5k chipów, potem 2 razy ukradłem i ze stackiem 9000, podwoiłem sie na nim jak pushował z sb, a ja miałem (on ) i teraz 2 dokładnie taka sama akcja,dokładnie następna partia.
    Hero na sb widzi (18k),BTN 10k pushuje, bb ma 16k(blindy się nie zmieniły)
    Czy tutaj również call?(w zasadzie to bardziej push )

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Tak

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    2 razy easy call, kocham takich typów którzy zawsze walą all ina, tylko niestety czasami nie ma się żadnych kart. W 2 przypadku ciekawe z jakim range callujemy ale np z KJ też bym dał call easy.