Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Tak w ogóle to nl50 takie akcje na nl200 to też standard. Moim zdaniem perfekcyjnie rozegrane KK, absolutna maksymalizacja zysku. Sparowany board a debil dokłada z 33 nawet na A high ma 63% tylko...

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Patrz post Karlosa, ktory skomentowal limp z utg i reraise w taki sposob:
    "tylko debile daja sie na to nabierac"
    Patrz moja odpowiedź: "A to nie spotkałeś nigdy debila przy stoliku?"

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    oczywiscie ze tak, ja tego nie neguje Trias!!!!
    Jest ich cale mnostwo na szczescie dla nas, tyle tylko
    rozgrywajac w ten sposob mowisz przeciwnikowi jaka masz reke...

    Po drugie, ten watek nic nie wnosi, w zalach jest XXX stron z takimi rozdaniami....

    ja wczoraj z 99 vs AK na turnie postawilem goscia na AI z T887 w satelicie kiedy jeszcze zostaloby mu zetonow do gry... Podbil z 50 do 150, flop 200, turn 200, moj reraise AI.... a on insta call i oczywiscie trafil A na river... Ale co to zmienia oprocz pokazania ze debili nie brakuje w pokerze? Mam zalozyc watek ze przegralem rozdanie 87 : 13 dla mnie? wole zaplakac raz na shoucie ( co i tak staram sie ograniczac ) gdzie po chwili to zniknie niz tworzyc nowe watki, ktore sa bezproduktywne....

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    eLPe, już kilka razy to pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Jak Ci się nie podoba rozdanie, to nie czytaj dyskusji o nim. Daj ludziom zapytać i podyskutować. Tylko Twój sposób gry jest prawidłowy? Zerknąłem w Twoje posty - w kilkunastu/kilkudziesięciu ostatnich nie znalazłem żadnych rozdań do analizy. Albo grasz bezmyślnie, albo Ci się wydaje, że grasz idealnie, albo nie grasz wcale.

    Daj człowiekowi spytać innych o zdanie.

    A wracając do tematu. Mi się podoba rozegranie. Zagrałbym tak samo.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Trias- gość grając w ten sposób 100 razy przegra około 1000$ jeżeli dasz mu cały swój stack i wtgra 160$ też biorąc wszystkie twoje diengi.Jeżeli uważałeś ,że twoja ręka ma 45% szans na wygranie z jego ręką to call jeżeli nie to fold.I na tym koniec.
    Jeżeli stół jest agresywny można pokusić się o rozegranie KK w ten sposób,chociaż ja napierdalam z taką ręką.

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    eLPe, już kilka razy to pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Jak Ci się nie podoba rozdanie, to nie czytaj dyskusji o nim. Daj ludziom zapytać i podyskutować. Tylko Twój sposób gry jest prawidłowy? Zerknąłem w Twoje posty - w kilkunastu/kilkudziesięciu ostatnich nie znalazłem żadnych rozdań do analizy. Albo grasz bezmyślnie, albo Ci się wydaje, że grasz idealnie, albo nie grasz wcale.

    Daj człowiekowi spytać innych o zdanie.

    Mozesz mi wskazac gdzie jest pytanie w poscie bo przeczytalem to kilka razy i nie zauwazylem...

    A odnosnie analizy moich rozdan -> jak mam zagwostke to jasno formuluje pytanie i o co mi chodzi. A co tutaj gosc nabazgral w temacie?
    Obral taka a nie inna droge rozegrania reki, fish go wyfishowal i nad czym tu sie rozwodzic?

    A jak bedzie gral z kims bardziej doswiadczonym to mu spasuje tutaj JJ / QQ z ktorych....

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    stol agresywny i ty limpujesz KK??!?!? Po jaki ch....?

    ktos tu nie umie KK rozgrywac, uzywac forum,
    moze czas skonczyc z pokerem?
    daruj juz sobie te posty, eot

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Aha, dałbym większy reraise pre flop, tak do 11$

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Troszeczke wiekszy raise pf rozegranie limp-raise przejzyste jak ktos kuma o co chodzi ale taki gosc widocznie nie kuma Dalej standard. Teraz robisz notke na goscia, ze debil i dodajesz do buddy list.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    1.Jeśli tak często gra jako bluff - to niekoniecznie musi to oznaczać rękę i przeciwnik może się nabrać - oddając stacka z 99 itp - bo jak zrobi to dopiero drugi raz grając tight to nawet od AK traci czesto action.

    2. Gdy warunek jest spełniony i u Hero na cashach limp/raise jest częstym zagraniem to to jest IMO fishowanie - chyba już nie muszę tłumaczyć dlaczego.

    Jak przeciwnik jest agresywny, to też często dostaniesz 3beta - jak nie stać go na 3bet to już nie twój problem

    ps to jest w końcu SH czego kilka osób chyba nie zauważyło
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 03-02-2009 o 21:30