Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Naliczanie FPP

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    Witam
    Mam takie pytanie taktyczno-techniczne z zakresu problematyki makreoekonomicznej ksiegowosci przetwarzania skonczonych ciagow liczb rzeczywistych.
    Od ponad miesiaca gram na chili i wyrabiam tam bonus. Aplikacja kliencka pokazuje mi, ze ugralem juz ponad 21000 FPP. Kiedy jednak wchodze na swoje konto przez stronke pokazuje mi tylko 19000. W dodatku nie przybywa mi gwaizdek VIP Level (ale to mi nie przeszkadza). Chcialbym jednak wiedziec skad sie bierze ta roznica w FPP.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    a nie lepiej ze swoim problemem ,,taktyczno-technicznym z zakresu problematyki makreoekonomicznej ksiegowosci przetwarzania skonczonych ciagow liczb rzeczywistych'' napisac do suportu

  3. #3
    pierwsza aktualizacja VIP level jest po 60 dniach od momentu
    zarejestrowania sie na chili(potem co miesiac)
    jezeli chodzi o FPP to moze wynikac to na ich stronce aktualizuja przynajmniej z 1 dniowym opoznieniem a w zakladce masz na bierzaco - ale nie wiem czy to tylko o to chodzi

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    rozmawialem z supportem. jesli ktos tu jest w podobnej sytuacji to podobno chwilowe problemy tchniczne po stronie chili. tyle, ze mnie powoli zbliza sie termin koncowy wyrobienia bonusa, ktorego juz wyrobilem, ale przez te awarie po ich stronie tego jeszcze nie widac. mam nadzieje, ze sie zbiora zanim termin minie.

    a swoja droga to juz chyba 5 room w tej sieci i w kazdym sa jakies "problemy technicze". albo z naliczaniem albo z supportem. ostatnio do wyplaty z kiwi amlo braklo, a musialbym wysylac aktualne przeswietlenie pluc. dopiero jak zaproponowalem, ze umieszcze historie korespondencji na 2+2 zalatwili sprawe w 6 godzin.