Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 126

Wątek: Budowanie rolla

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Zamierzam zrobić coś pożytecznego dla forum. W tym celu chcę pomóc początkującym graczom, o ile takowi tutaj zaglądają w szybkim zbudowaniu rolla. O ile będzie jakiś odzew w tym temacie to w przeciągu 2 dni napiszę obszerny poradnik jak robić to krok po kroku i w miarę możliwości, czasu oraz sensowności pytań będę pomagać początkującym graczom.

  2. #2
    no stanko nareszcie cos sensownego czekamy

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Bardzo by się takie coś przydało, ponieważ nie mam w ogóle jeszcze bankrolla na żadnym roomie.

  4. #4
    jak ktos chce wiedziec, jak mozna szybko zbudowac bankrolla, to zapraszam na PokerTexas.pl Forum - Josek
    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Mówisz o zasadzie fishy luck>>>skill? Ja jednak wolę się oprzeć na długoterminowych celach i założeniach, a nie na wygraniu paru coinflipów

  6. #6
    to do mnie bylo?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Tak do Ciebie.

    Coś tam już napisałem, pewnie do poniedziałku, wtorku się to zejdzie. Mam prośbę, piszcie tutaj komentarze a nie na privach będzie łatwiej. Pytajcie też czego oczekujecie od takiego poradnika. Postaram się ze swojej strony przedstawić wszystkie ważne aspekty, ale wiadomo że coś mogę pominąć.

  8. #8
    ty to jednak masz nasrane we lbie. wiecej do tego watku nie wchodze, bo sie offtopic zrobi.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    I dobrze bo liczenie na wygranie paru coinflipów żeby zbudować rolla to nie jest dobry sposób.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    27
    chętnie bym przeczytał coś o najlepszych bonusach pomagających w zbudowaniu bankrolla początkującym, ewentualnie najlepsze roomy do gry dla początkujących