Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 126

Wątek: Budowanie rolla

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    ja cash wogole nie gram, tylko mtt i sng

    Koniec off

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A ja myślę, że ten długo wyczekiwany poradnik Stanko będzie czymś w tym klimacie: http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...stny-flop.html

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Poradnik będzie na poważny ale trochę to trwa, dzisiaj byłem zajęty a chcę zrobić coś porządnego. Sam kiedyś grałem schematem to w tydzień na nl100 wylądowałem (z 20 euro za free). Oczywiście dotyczy to góra nl10. NL25 może też, nie wiem jeszcze tam tego nie testowałem, ale opiera się na prostym wykorzystywaniu słabości graczy.

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Jeszcze prośba do graczy którzy grają nisko żeby wysłali mi na priva jakieś rozdania przegrane to może pomóc w zwróceniu uwagi na najczęściej popełniane błędy.

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Spokojnie na NL25 tez sie sprawdzi

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Stanko a nie myślałeś o rozpoczęciu poważnej współpracy z Flexstyle, za ten hit dałbym grube pieniądze

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    mody wiesz co, jestes chyba jakims chujkiem jednak...
    stanko to stanko... nie wszyscy go lubia ale jak chce cos zrobic o pokerze co moze teoretycznie pomoc graczom to zostaw go kurwa w spokoju...
    nie bronie tutaj stanka, bo czasami przegina i sam sie zachowuje jak chujek, ale teraz chce chociaz cos zrobic...
    wiec jak masz takie komenty pisac to zostaw je lepiej dla siebie

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    mody wiesz co, jestes chyba jakims chujkiem jednak...
    stanko to stanko... nie wszyscy go lubia ale jak chce cos zrobic o pokerze co moze teoretycznie pomoc graczom to zostaw go kurwa w spokoju...
    nie bronie tutaj stanka, bo czasami przegina i sam sie zachowuje jak chujek, ale teraz chce chociaz cos zrobic...
    wiec jak masz takie komenty pisac to zostaw je lepiej dla siebie

    nie chce nikomu ublizac ale jestem za

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Panowie nie ma się co kłócić, artykuł idzie jak krew z nosa ale jestem pewien że każdy kto się do niego dostosuje zarobi kasę.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Deleo pisałem ci jakieś 2 strony o trollingu, prowokacjach itp, wszyscy tych rzeczach, które mnie już denerwują na tym forum, ale przeczytałem to jeszcze raz i stwierdziłem co będę sobie język strzępił, więc pozostawię to bez komentarza. A tobie życzę, aby poradnik Stanka przyniósł Ci upragnione oczekiwane zyski z gier cashowych