Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 126

Wątek: Budowanie rolla

  1. #11
    moze nie pisz o szybkim a napisz o skutecznym

    pozdrawiam i czekam na wpisy!

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Będzie szybkie i skuteczne, ale jak już mówiłem z uwagi na turniejowy weekend napiszę to po nim dopiero. Kilka ciekawych zagadnień omówię, sprawdzają się one idealnie na micro stawkach.
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 31-01-2009 o 13:09

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Stanko, czekam na coś mądrego, z czego mógłbym zaczerpnąć jakąś wiedzę, a na razie walisz posta za postem, tylko że ani jeden nie był mądry...

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Nie bede robil offa.
    Stanko rozumiem że te budowanie rolla ma się opierac o cashowki?
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 02-02-2009 o 15:52

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Odpuscie juz mu troche:P. Sam nie jestem jakims jego fanem, ale wrogiem tez nie. Co by nie bylo byl graczem wygrywajacym na NL400(o ile dobrze pamieta). Chce zrobic cos pozytecznego w koncu na forum to niech robi Jak napisze juz cos o tym budowaniu rolla to wtedy albo bedziemy chwalic alob krytykowac Stanko powiedzial ze bedzie w tym tygodniu cos to zaczekajmy

    Pzdr
    BartekPL

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Będzie szybkie i skuteczne, ale jak już mówiłem z uwagi na turniejowy weekend napiszę to po nim dopiero. Kilka ciekawych zagadnień omówię, sprawdzają się one idealnie na micro stawkach.
    Ja tez bym cos ciekawego na ten temat od Ciebie przeczytal, bo ciagle ucze sie na cash games...

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Napisz to z checia przeczytam, zawsze jest mozliwosc ze sie dowiem czegos nowego

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Przydałoby się coś o SNG i MTT
    Ale może po Twoim poradniku przekonam się do stolików

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No właśnie. Gdyby INTELOWIEC napisał takie coś(o MTT) to byłbym w stanie zapłacić za to

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    No właśnie. Gdyby INTELOWIEC napisał takie coś(o MTT) to byłbym w stanie zapłacić za to
    Niestety, moja historia jest na tyle skomplikowana i pelna dziwnych decyzji, iz powstalaby z tego bardziej jakas powiesc sensacyjna niz cos pouczajacego

    Choc z perspektywy czasu moge stwierdzic, iz czlowiek uczy sie na wlasnych bledach i najwazniejsze, to ich nie powtarzac, a bedzie wtedy dobrze.

    Powiem jednak to, co niejednokrotnie pisalem, ze MTT mozna grac jako DODATEK do stolikow i ja tylko dlatego gralem ostatnio same MTT, bo chcialem zbudowac bankrolla do stolikow, a wiedzialem, ze jestem w stanie w dluzszym czasie cos trafic.

    Zbyt duzo nerwow i stresu kosztuje sama gra w turniejach i najlepszym ukladem jest tutaj grac swoja norme na stolikach i 2 dni w tygodniu MTT, liczac na trafieje.

    PZDR