Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Bo u donków gdy trafią mocno flopa to się włącza "slowplay mode". Maksymalizują w ten sposób zyski ze swoich mocnych układów.

    BTW. Jak też nie mam jakiegoś wielkiego Won at SD. Niecałe 48% w NLH SH i PLO FR a i tak jestem bardzo zadowolony z winrate. Na PLO8 FR mam 55% (co też nie jest super dużą wartością) ale jest to gra która charakteryzuje się ogromną ilością showdownów i trzeba mieć po prostu najlepszą rękę (do tego zazwyczaj nuts) na Hi i/lub Low aby wygrać. Zresztą IMO Won@SD to jest raczej miarą nitowatości a nie jakości gry i winrate'u. No bo przecieź można przegrać pięć małych pul by w szóstej wygrać dwa razy tyle co się przegrało w pięciu poprzednich.

    jdx

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Zgadzam się. Won at SD w okolicach 50% - Texas - jest jak najbardziej na miejscu. Jak jest za duży, gramy zbyt tight, jak za mały, to gramy zbyt loose. Chodzio to, aby wygrywać duże, a przegrywać małe pule.

    Pepone

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ale się zrobił temat z dyskusji o motywacji.... a ja od kwietnia zeszłego roku rozegrałem 5k sitów i też muszę się przyznać, że mam już ich trochę dość :P ale się nie poddaję, bo remont czeka... ale jak tylko ogarnę tą chatę to siadam na cash holdem i plo/plo8 i nawet jak będę musiał trochę frycowego zapłacić to zrobię to z radością...

    Swoją drogą, gra nie przestaje dawać mi emocji z gry... np. od wczoraj przegrałem 3x KK vs KQ, 2x AA vs underpair a nawet, pochwalę się, AA vs 23. Oczywiście wszystko pushe pf i większość przynajmniej za 6BB. Tak więc najwyraźniej jest po co grać, dużo emocji etc., motywacja jest zajebista: "no qwa, jak to może być że ze stołami składającymi się w 60% z idiotów wychodzę na minus z sesji po 30 turkach"

    A tak na poważnie... wszystko może się znudzić jak robi się/gra tylko i wyłącznie to samo przez rok, dwa czy 5. Anyway, goodnight i idę się przytulić do lubej :P

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Właśnie ja miałem niesamowity ostatni rok, od stycznia do marca tylko dzięki rb wychodziłem na małym plusie, potem do sierpnia miałem takie miesiące że aż się chciało grać, zniechęciło mnie włamanie na netellera, odpoczywałem po nim, a potem nieszczęsne EPT które zmusiło mnie do grania turków;P

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    A moze dlatego masz potem problemy z motywacja do pracy?...
    Mam nadzieje, ze ten screen, to tylko dla jaj, bo jesli zrobiles to naprawde, to duuuze GL...