Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42
  1. #31
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, to podsumujmy szybko kto ma mieć możliwość pisania w tym subforum? Założe takie testowe subforum, zobaczymy jak to wyjdzie.

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Moja lista, zakładając, że będzie im się chciało pisać:
    Amazonit, LukeLasko, Josek, Warsaw, Mash, Intelowiec, Goral... mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem.

    Tylko teraz pytanie, jak to zorganizować, żeby móc samemu wrzucić jakieś rozdanie
    pozdro,
    wooysiah

    Edit: A Ty nie w Poznaniu, Doli?

  3. #33
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Rzadko zagladam do turniejow, ale moim zdaniem na glos zasluguje Slayer_pol !!!

  4. #34
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Stworzylem specjalna grupe, wszyscy do niej wpisani beda mieli prawa pisania w tym subforum, reszta uzytkownikow bedzie mogla czytac. Wiec nie ma problemu.

    ps. w Pozaniu mnie niestety nie bedzie, ale mam mocne postanowienie powrotu na scene live

  5. #35
    to pewnie cos sie zacznie dziac od poniedzialku, ze wzgledu na USOP

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    To znaczy, ze my mozemy tu pisac, a pozostali nie? I tu mam przytaczac bardziej skomplikowane problemy do oceny jedynie dla graczy, ktorzy sa w tym subforum? Moze ktos mi wyjasnic sprawe?

  7. #37
    ja to tak zrozumialem, ze tylko kilka osob bedzie moc tam pisac, oczywiscie wszyscy beda mogli czytac. nie bedzie przez to zalewu offtopicu. a zawsze mozna zalozyc jeden watek w podforum, drugi w otwartym forum i do zamknietego watku przytaczac konstruktywne opinie.

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    Moja lista, zakładając, że będzie im się chciało pisać:
    Amazonit, LukeLasko, Josek, Warsaw, Mash, Intelowiec, Goral... mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem.
    Ja bym dorzucił slayer'a i może WUJEC'a? (nie wiem jak to odmienić )

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    no slayer to na 100% tam powinien być !

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Dzięki ^^

    Dotychczas praktycznie wcale się w tym dziale nie udzielałem, głównie za względu na brak czasu. Teraz dzięki cudownemu planowi na uczelni turniejów będę grać mniej, a więcej czasu będę miał na picie i forum. Zatem jeśli będzie taka szansa to ja bardzo chętnie spróbuję służyć swoją wiedzą i doświadczeniem.

    Pozdro