Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21
    podobnie jak LukeLasko, nie czuje sie graczem na takim poziomie, zeby moc byc wyrocznia, a to co napisze jedynym slusznym rozegraniem (czesto nawet blednym), ale jak taki dzial by powstal, to chetnie sie tam bede wypowiadal, szczegolnie, ze korzystanie z takiego dzialu mogloby byc korzystne dla wszystkich, ktorzy nie uznaja MTT wylacznie za loterie. Chcialbym zobaczyc na tym forum wiecej merytorycznych postow w strategii mtt takich jak te z watku Amazonita

  2. #22
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Josek,
    mógłbyś się czymś "pochwalić" ?
    Jakoś nie pamiętam twoich jakichkolwiek merytorycznych postów na temat strategii turniejowych,

    -jedyne co pamietam to "szczególnie" rozegrane AA !!!

    Wg. mnie powinnienes być poddany głosowaniu
    lub rekomendowany przez kogoś z "listy"

    pzdr

  3. #23
    nie zalezy mi na tym, zeby byc w tym gronie. zostalem wymieniony jako kandydat wiec sie odnioslem.

    a co zrobilem? to odkad sie na full tilt przenioslem.
    ROI AFS ITM ITM
    175% 552 196/628 31%
    wczesniej na Merge mialem ROI 102%, ale nie liczac wygranej satelity do WSOPa

    do tego powtorzylem From Zero to Hero Fergusona 6 razy szybciej.

  4. #24
    To ze ktos cos rozgrywa w inny sposob niz wiekszosc nie znaczy ze jest slaby (niewidzialem tego rozdania).
    Josek jest dobry bo zarabia pieniadze co jest glownym celem tej gry imo. A po podliczeniu probki ze wszystkich roomow chyba wyjdzie ze to nie przypadek.

    A wyrocznią turniejową to raczej nikt w polsce się czuc nie powinien bo nie widze u nas gracza ktory regularnie odnosi sukcesy w turniejach na "swiatowym" poziomie, no a moze o kims nie wiem :d (chociaz zelik juz robi wrazenie i pewnie niedlugo cos wiekszego trafi)

    Tak własciwie to jaka jest miarodajna probka na turnieje z iloscia graczy powyzej 200?

    Edit do posta nizej: ok, napisałem ze nie widziałem tego handa. Gorsza dyspozycja sie zdarza WSZYSTKIM.
    Ostatnio edytowane przez arghhh ; 04-02-2009 o 21:07

  5. #25
    akurat moje rozegranie AA bylo zalosne, ale nie byl to sposob w jaki normalnie rozgrywam AA i bylem stiltowany. przynajmniej czlowiek sie na bledach uczy i w PT mam 0% flat called with previous limpers z AA.

  6. #26
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez arghhh Zobacz posta
    To ze ktos cos rozgrywa w inny sposob niz wiekszosc nie znaczy ze jest slaby (niewidzialem tego rozdania).
    Jak to lubię : "niewidziałem, ale muszę coś na ten temat wiedzieć"
    boskie podejscie

    Co do Joska : wyniki mnie przekonały,
    ale ostateczna decyzja należy do "listy"
    LukeLasko ? tak ?
    INTELOWIEC ? tak ?

    pzdr

  7. #27
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Macie jakis pomysl na nazwe tego subforum ? MTT dla zaawansowanych ?

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Proszę proszę, zaczyna naprawdę coś się dziać na forum
    Loża szyderców brzmi wystarczająco dobrze jak dla mnie...

    pozdro,
    wooysiah

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Bump.
    I co, robimy coś z tym subforum? Chętnie poczytam sobie trochę o MTT

    pozdro,
    wooysiah

  10. #30
    to juz chyba zalezy od jednej osoby