Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Ja proponuje na razie jedno takie restrykcjonowane podforum w Strategii i taktyce zrobic. O nazwie "loza szydercow", "na poziomie" czy "ekipa papy smerfa" to bez znaczenia, ale wlasnie takie gdzie wypowiadac by sie mogly tylko zaproszone osoby.

    Proponuje zeby to forum nie ograniczalo sie tylko do MTT czy tylko czegokolwiek innego. Mozna zrobic tak ze beda tam rozne odmiany tylko niech kazdy watek w tym forum ma obowiazek miec z przodu w nawiasach kwadratowych [SNG 100+8], [HUSNG 50+2.5], [NL400], [Omaha NL600] etc

    Co do osob ktore tam sie by mogly wypowiadac, to mysle ze nawet sprawdzania na official poker rankigs czy innym ss nie trzeba. Wg mnie dawac prawo mozna z zaproszen + kazdemu kto poprosi i uwaza ze moze cos wartosciowego przekazac innym. Ale jak ktos choc raz w tym forum napisze posta trolowatego, wycieczke osobista albo w stylu "zagranie bez sensu" bez analizy to do widzenia.

  2. #12
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Przyznam się, że trochu rozczarowałem się mnogością odpowiedzi w tym wątku,
    ale może lepiej,
    że powoli a dokładniej

    W początkowym zamysle miałem tych najlepszych,
    ale jak widać mało jest chętnych.

    Może bardziej właściwą będzie droga zaproponowana przez Grasia,
    tzn.
    osoby, które same uważają, że mają coś do powiedzenia
    i dodatkowy filtr,
    mają ochotę częściej napisać w takim dziale.

    Proponowałbym na początku SIEDMIU wspaniałych
    jezeli będzie wiecej zrobimy jakies głosowanie lub ...

    Więc kto chętny ????


    pzdr

    Lista

    1.LukeLasko1
    2. INTELOWIEC
    Ostatnio edytowane przez pokerstars ; 04-02-2009 o 15:43

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Nie czuje sie na tyle kompetentny, by uchodzic za eksperta. Swoich wynikow sie nie wstydze, wiec chyba nie jest zle, udzielam sie w miare czesto na tym forum, jesli powstanie oddzielne subforum to w nim rowniez bede pisac, nie ma problemu.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Zawsze mam cos do powiedzenia-zwlaszcza, jesli chodzi o turnieje. Jesli inni uzytkownicy tego forum uwazaja, ze moje posty cos wnosza i jestem w stanie pomoc mniej doswiadczonym graczom (choc sam tez dopiero niezbedne doswiadczenia zbieram), chetnie moge zajmowac stanowisko w takim nietypowym dziale.

    PZDR

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    juz Ci dawno powiedzialem ze wnosza i to duzo!!! ja tu oczywiscie widze jeszcze Joska, bo ktos musi miec odmienne zdanie jak Intelowiec nie bedzie mial racji

  6. #16
    Fajnie że sprawa się rozwija. Osobiscie jako ze cashe mnie nie obchodza a ci ktorzy je graja maja juz dzial Nl200+ (w ktorym jak dbacie tak macie) zostałbym tylko przy turniejach. No i pozostałbym przy tym ze ktos kto chce tam postowac musi przedstawiac jakis poziom swoja gra, nie mowie o jakis nadzwyczajnych wynikiach ale niech chociaz ma rozegrane z 700-800 turkow z liczba osob 40+ z wpisowym od 5$ i pokaze roi na odpowiednim plusie. "Cos ciekawego do powiedzenia" moze byc odbierane na rozne sposoby a to czy ktos jest dobry w karty czy nie pokazuja jego wyniki a nie slowa.

    Edit: pisalem swojego posta odrazu po poscie LukeLaska.
    Intelowiec na przykład jak najbardziej( elpe - fuj, wszystko się klei od tego słodzenia), zajebiste wyniki na PS, na innych roomach nie wiem czy grasz ale juz po tym co pokazujesz na starsach odrazu widac ze znasz sie na rzeczy i wypowiedz takiej osoby na temat jakiegoś handa w turnieju jest cos warta.

    Chodzi ogolnie o to ze uczenie sie czegos od graczy przegrywających to wyłącznie sranie sobie w glowie.
    Ostatnio edytowane przez arghhh ; 04-02-2009 o 16:09

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    a ten post wniosl najwiecej i na pewno bardzo pomogl...

    http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...tml#post233834
    Nienawidze, jak ktos nie szanuje jezyka, i jesli robi bledy ortograficzne, ktore raza, nie zamierzam siedziec cicho.

    Poza tym nie jestem tu od udzielania charytatywnej pomocy na kazde pierdniecie nowego uczestnika forum, bo na to nie mam czasu. Liczy sie caloksztalt i ja nie musze w tym watku sie wypowiadac-nikomu tu nie zamierzam w cztery litery wlazic.

    Jesli inni forumowicze zaakceptuja moja skromna osobe, to bardzo sie ciesze, bo przynajmniej bedzie tutaj jedno miejsce, w ktorym nie bede musial wdawac sie w dyskusje z takimi, jak ty.

    LOL
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 04-02-2009 o 16:06

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    dorzuciłbym do szyderców
    masha
    Ze względu na wiedzę pewnie się nadaje, ale biorąc pod uwagę zawartość merytoryczną jego postów, to śmiem wątpić czy na jego wypowiedziach ten dział zbyt wiele by zyskał...

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ze względu na wiedzę pewnie się nadaje, ale biorąc pod uwagę zawartość merytoryczną jego postów, to śmiem wątpić czy na jego wypowiedziach ten dział zbyt wiele by zyskał...
    Mashek na ps wygląda bardzo ładnie. A od spamowania będzie miał cala resztę forum.

    Pomysł zaproszeń niesie ze soba pewne ryzyko dotyczace utrzymania tego w kupie. Nie uważacie?

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta

    Poza tym nie jestem tu od udzielania charytatywnej pomocy na kazde pierdniecie nowego uczestnika forum, bo na to nie mam czasu. Liczy sie caloksztalt i ja nie musze w tym watku sie wypowiadac-nikomu tu nie zamierzam w cztery litery wlazic.
    ale masz czas na charytatywne pouczanie

    LOL