Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 93
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    check/call bet turn.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Pewnie gracz z UTG wygrał pokazująć A7s lub A4s.

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Pytanie pomocnicze, czy na tym flopie z nasza karta gramy o stacki czy pule na jeden/dwa bety ?

    pozdrawiam,

    C.D.N...

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Widzę znajome rozdanie - to ja byłem tym graczem z CO

    Dzięki za pochlebne słowa i pozdrawiam kolegę Amazonita

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Zasluzyles calkowicie na nie swoja dobra gra

    pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    na takim flopie z nasza karta zdecydowanie gramy NIE o stacki, AQ na flopie z asem nie jest reka, z ktora chcemy ryzykowac swoj udzial w turnieju

    ja gram tutaj bardzo bezpiecznie poniewaz jesli jestem z przodu od poczatku to z przyjemnoscia wygram mala pulke, natomiast jesli jestem z tylu to zmniejszam swoja szanse na stracenie duzej ilosci zetonow

    moim zdaniem nie mozemy betowac bo co jak gracz na CO zreraisuje? zrobimy instant fold wtedy? prawdopodobnie tak, przy czym nie jest powiedziane, ze CO nas wyblefuje z AT czy fd

    moim zdaniem robimy check/call, CO na pewno nas nie obstawia na AQ, wiec sila naszej reki jest dla niego troche ukryta, to dobrze, a nawet bardzo dobrze - z tego wlasnie powodu nie powinnismy od razu atakowac tylko zobaczyc, co zrobia gracze za nami, nie ma sensu budowac wielkiej puli z TP, w razie czego bedzie nam latwiej zrzucic przy ostrej akcji lub nieciekawym turnie

    poza tym o ile nasz gracz loose/passive jest slabiutki to 44 i 77 sa jak najbardziej w jego zasiegu, wiec musimy byc czujni

    reasumujac - check/call flop; no chyba, ze to UTG podbije a CO sprawdzi to juz troche inna sprawa, ale chyba i tak dalbym call

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    check/call bet turn.
    +1.

    Świetny wątek amazonit, dzięki za zainaugurowanie
    pzdr

  8. #28
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Myślałem na początku że bet, ale po chwilowym namyśle uważam że c/c po prostu genialnym zagraniem w swej prostocie.

    Wydaje mi się, iż bet jest bardzo niebezpieczny z tego względu,że jeśli dostaniemy reraise to wyrzuca nas praktycznie z rozdania.
    Druga sprawa,że to chyba nie potrzebne budowanie puli.
    Kolejna rzeczą jest to,że jeśli chcemy z rozdania wyrzucić gracza CO, to chyba musimy dać jakiś overbet, z tego względu że bet w granicach 750-1200 po callu gracza loose jest czymś w rodzaju small balla do CO i też chętnie może dorzucić.
    Bet chyba jedynie kiedy jesteśmy absolutnie pewni,że CO nie ma asa z próbą zestackowania gracza loose na turnie.

    Wniosek
    c/c !
    Ostatnio edytowane przez masaker ; 31-01-2009 o 13:19 Powód: bet/raise

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    - gracz z UTG limpuje (stack 5500) - gracz bardzo loose passive gra check call check fold, praktycznie nigdy nie raisuje pre flop, rzadko betuje, lubi ogladac flopy, wlasciwie jest na celowniku wiekszosci graczy przy stole jako pierwszy kandydat do izolacji,
    a ja myslalem ze to jest bleight

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Masaker, chyba chciałeś napisać 'bet', a nie 'raise'.

    IMO najbardziej optymalna decyzja na tym etapie to c/c.