Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Yoshin, jakaś propozycja co do lokalu? Klub bilardowy Ikar?

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Hmm.. Nie bardzo.. Kiedys tam zagraliśmy kilka razy, po czym nam zabronili..:/
    Chyba że coś się zmieniło już.
    W VIPie też grywaliśmy ale potem kumpel przestał dla nich grać w poola, trochę się z właścicielem pożarli i więcej nie graliśmy. Ale jak rozmawiałem nie tak dawno z żoną (?) właściciela to podobno nie byłoby problemów.

    W Nocie za to grają we wtorki (m.in. właściciel) w dobieranego więc kto wie.. Nie pytałem się.

    W mieszkaniu miałbym na SH miejsce (max.8 tylko że krzeseł brak ) ale tymczasowo taka opcja odpada - po feriach pewnie będzie ok.

    Co do stawek to graliśmy NL20 zwykle (czasem przechodziliśmy na 40 jak były chęci) i na takie bym kilka osób miał, wyższe nie jestem pewien - pewnie różnie. Ja osobiście wolałbym wyższe

    Poza tym po feriach zacznę pewnie znowu do K-c w środy jeździć więc mogę zawsze kilka osób zabrać.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wyższe zniechęcają początkujących. Max NL50
    Chociaż NL25 też jest ok.
    Też w mieszkaniu miałbym miejsce na SH max. 7-8 osób.

    Tramwaj, widzę masz dobre rozeznanie w lokalach, wykmiń coś

    PS: student?

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Wieczny.
    Głównie w lokalach bilardowych - co do reszty to nie wiem gdzie by było w miarę fajnie jakoś..
    A co do tych stawek to chodziło i że raczej większe niż nl20 - ale też mi nie przeszkadza.

  5. #15
    jeżli zdeklaruje się pare osbób żeby było nas min 5 ( wtedy ja dobiore min. 2 osoby ) to mozemy zagrac na akademikach + się napic. stawki dobierzemy w miare niskie zeby mozna było miło spedzic czas + pograc + się napic. )

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja zawsze za, tyle że po feriach oczywiście.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Zapraszam Was jutro na 19:00 do Mikołowa:

    http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/1...sezon-vii.html

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wracając jeszcze do akademików.. IMHO znajdą się osoby chętne zagrać w texas jakbyśmy grali NL20/NL25 na przykład. Nawet takie do tej pory nie potrafiące grać w holdem.
    Ja byłbym stałym bywalcem. No chyba że jakeś kolokwium będę miał nazajutrz czy coś.

    Który akademik? :P

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    9
    Witam - jak już wspomniał Yoshin jesteśmy przygotowani, by poprowadzić lige pokerową w Gliwicach. Pozostała nadal kwestia lokalu. Z tego co sie orientowałem jest to sprawa raczej ciężka, gdyż niektóre lokale "nie chcą", a w innych nie ma zbytnio warunków: albo są za małe albo za ciemno itp... Jeśli ktoś ma na oku jakiś lokal w Gliwicach, który spełniałby sensowne warunki do organizacji gry to prosiłbym o kontakt. W kwestii akademiku - myśle, że sala w "Solarisie" albo "Barbarze" była by na początek dobra. Jednak z tego co pamiętam, była ona do dyspozycji jedynie dla studentów z tychże akademików. Zatem jeśli wśród nas znajdują sie tacy to również prosiłbym o info.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Hammett ; 05-02-2009 o 15:32

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Hej ja tez jestem a Gliwic i tez bym chętnie coś pograł, stawki obojętne oczywiście w ramach rozsądku
    Kilka razy graliśmy w solarisie na tej świetlicy, w akademiku gra tam dwóch znajomych ale to zawsze graliśmy takie jakby s'n'g czyli 10/20zł wpisowego i wio Przydała by się jakaś liga z prawdziwego zdarzenia albo jakiś fajny cash ale jak było powiedziane bardzo kiepsko z miejscówkami w Gliwicach....