Zobacz wyniki ankiety: Wybieram PS bo

Głosujących
95. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Program VIP

    3 3.16%
  • Turnieje

    43 45.26%
  • Dostepnosc Gier

    20 21.05%
  • Promocje Polaków

    3 3.16%
  • Soft

    19 20.00%
  • Inny

    7 7.37%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Zle sie wyrazilem ``wyzsze`` w sensie wyzsze od micro czyli small stakes nl100-200.
    Powinno byc ``Jak spytasz 100 osob z NL200/400FR to odpowiedza ze ``program vip``.``
    Dla highstakeowca nl5000+ to na pewno slaba oferta bo wyrabia punkty w tempie kogos z nl600, nie ma mozliwosc multitablingu i 100k$ za SNE to dla niego ledwo 20bi.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    nie do konca sprowadzam do tego pula/ilosc tylko tym wlasnie charakteryzuja sie promocje dla jakis grup ze sa to promocje ograniczone w ilosc osob uprawnionych. mi bardziej tez chodzi o to ze PS stara sie jednak najbardziej przyciagnac do siebie polskich graczy sposrod wszystkich. a przynajmniej najbardziej to widac po banerach wiadomo ze brakuje tego RB jednak po tych wielu wyliczeniach co ich tu juz bylo wychodzi to nawet na przyzwoitym poziomie a w polaczeniu z innymi aspektami ktorych ciezko szukac w innych roomach sprawia ze ma tych graczy najkwiecej na swiecie

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    gram PLO100 i PLO200 i bylem mega rozczarowany tym co wychodzilo mi z poziomu SN

    W watku o rakebacku na PS przedstawialem moje wyliczenia po 36 tys vpp dochodzac do konkluzji

    Kiedy dochodze do poziomu 638k VPP sytuacja wyglada nastepujaco zaplacony rake $96 500 zwrot z bonusow $48 000 czyli mniej wiecej poziom 50% dotego na koncie mamy 153 000 FPP
    wiec bez rewelacji zdecydowanie dla mnie a mimo wszystko gralem na PS jeszce potem


    Colathg ale wiele roomow mniejszych ma promocje gdzie gra w godzinach szczytu mniej grazcy niz PS ma polskich uzytkownikow

    Zreszta kazdy ma swoje powody i swoj punkt widzenia wiec najlepiej nich kazdy ocenia wedlug wlasnej oceny Po to jest w sumie ankieta
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 29-01-2009 o 21:40

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    tak tylko ze te mniejsze roomy nie maja tego najwazniejszego wedlug mnie magnesu co ma PS. tam ciezko wyszukac jakis turniej gdzie mozna wygrac 5k+ oczywiscie pomijajac te turnieje 100Kgtd raz na miesiac a na PS taki nowy(ale tez chyba i nie tyklo) gracz klikajac 90/100 lobby z wpisowym od 3$ w gore to zobaczy mozliwosc wygranych od ok 10k do 200k. i tu sie Sebkrol musisz ze mna zgodzic ze nawet najbardziej zatwardziali gracze stolikowi nie sa w stanie oprzec sie gra w turniejach no a gracze stolikowi to tez nie moga narzekac na wybor

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a jeszcze tak na szybko liczac ze zostaje Ci te 150000 fpp to masz za to 11 turniejow SM co daje Ci szanse na wygranie ~2000000$ a to juz niezly rb

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ciężko było wybrać to najważniejsze, ale to chyba soft.

    Bo mogę grać na laptopie 8-12 stołów w kaskadce z PT3 i HUDem i mi nic nie muli (no może troszkę ). Bo nie pamiętam kiedy mi się soft ostatnio zawiesił. Bo nie ma zbędnych wodotrysków i pierdół utrudniających życie. Bo PS bierze pod uwagę opinie graczy przy upgradach (patrz forum 2+2).

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Zdecydowanie kapitalny soft, vip, obsługa, dostępność - oczywiście również, ale gdzie indziej otworzę 24 stoły?

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    9
    A mi tam pasuje bardzo "wieczna dostępność" i mnogość ludzi do gry no i oczywiście soft.
    Zresztą jakoś tak lubię ten PS