Strona 17 z 26 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 260
  1. #161
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    a ja bym zmienił jeszcze jedną rzecz. a mianowicie przyznawanie punktów.
    Zawsze była wyróżniana pierwsza 8ka. Wiadomo ze latwiej sie znalezc na lepiej punktowanej pozycji gdy na starcie jest 12 osob niz kiedy jest ich 19.

    Dlatego proponuje zeby liczba przyznawanych punktow zalazala od liczby zawdników.
    Propozycja:
    Powiedzmy ze przyznajemy pierwszemu przegranemu osobie 5 pkt. każdej kolejnej o unkt wiecej. Nalezy tez wyroznic stolik finalowy (czyli owa 8mke)
    Przykład:
    Startuje 20 osob:

    >20. 5pkt
    >19. 6pkt (5+1)
    >18. 7pkt (5+2)
    >17. 8pkt (5+3)
    ...
    >9. 16pkt (5+11)
    >8. 19pkt (5+12+2)
    >7. 22pkt (5+13+4)
    >6. 25pkt (5+14+6)
    >5. 28pkt (5+15+8)
    >4. 31pkt (5+16+10)
    >3. 34pkt (5+17+12)
    >2. 37pkt (5+18+14)
    >1. 40pkt (5+19+16)

    osoba na miejscu 9 w sezonie pierwszym dostala by 5 pkt, czyli tyle samo co osoba na miejscu 20. w Drugim sezonie 9. miejsce, za swe starania, otrzymalaby 16 pkt
    Natomiast przy 12 osobach startujacych gdzie zwyciestwo jest latwiejsze zwyciezca dostanie 32punkty.
    Moim zdaniem bedzie lepiej.
    A zeby "ktos" nie powiedzial zaraz ze nikomu sie nie bedzie chcialo tego liczyc, to ja sie zglaszam na ochotnika. Mogę się tym zając.
    Ostatnio edytowane przez Wjesiek ; 12-05-2009 o 16:57

  2. #162
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    jestem za bardzo mi się taki system podoba tymbardziej że stary jest niesprawiedliwy w pewien sposób Kuba przyjdz wcześniej dziś bo trzeba to ustalić z wojtkiem

  3. #163
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    dla mnie luzz nie ma co ustalac zostaje zatwierdzone:P

  4. #164
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    No i stalo sie drugi sezon naszej ligi zostal otwarty Byl szampan bylo konfetii bylo nawet o co walczyc a co najwazniejsze bylo z kim walczyc!

    Wczorajsza frekwencja zrobila troche zamieszania ale sprawna organizacja (jak zawsze:P) poradzila sobie w pare minut Oficjalnie informuje ze pokonalismy granice 20 osob jupii!!! gralo nas 21

    Jak widac poker ma sie coraz lepiej i w najlepsze zadomowil sie w naszych codziennych zwyczajach, to cieszy!

    Zasluzonym zwyciezca a zarazem wczorajszym katem wszystkich ludzacych sie ze pierwsze miejsce bylo dla nich zostal Mario, gratulujemy!!

    Pierwsza tabele z wynikami poznamy jutro badz pojutrze w zaleznosci od tego jak szybko z kuba ogarne punktacje i tabelke

    Poki co zostaje mi zyczyc wszystkim dosc milego dnia i dozobaczenia w czwartek na rebuy turnament

    PS: zakladam nowy temat o slupskim pokerze zebysmy o wszystkim nie pisali w lidze

  5. #165
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Przez przypadek tu sie znalazlem, ale to nieistotne.

    Tak szybko:

    Czy organizator ligi/wlasciciel lokalu nie bedzie mial nic przeciwko jak bede mogl zaczerpnac Wasze logo do wlasnego uzytku?

    Tak sie zlozylo, ze prowadze maly pub w Glogowie (woj. dolnoslaskie) ktory sie zwie nie inaczej jak... Kaktus I w ktorym rowniez sobie pogrywamy w pokera


    Pozdrawiam

  6. #166
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Rozumiem ze chodzi tobie o logo naszej ligi ? jezeli o nie to mysle ze mozesz je wykorzystc ale chcialbym zobaczyc strone czy tez miejsce gdzie to logo zostanie umieszczone

  7. #167
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Cos nam widze forum podupada:P zamieszczam dlugo oczekiwane wyniki lifgowe po dwoch spotkaniach

    POZDARWIAM
    Załączone pliki Załączone pliki

  8. #168
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Gdyby ktos nie wiedzial Po co mam sie z mlodym wycinac we freerollu :P

    W maju i czerwcu gramy o wpisowe do turnieju USOP Wrocław, który odbędzie się w dniach 26-28 czerwca. VIP Race trwa od 18 maja do 21 czerwca! Turnieje specjalne zostaną rozegrane we wtorek 23 czerwca 2009 o godzinie 21:00.


    Widze, ze sa drobne problemy techniczne z liczeniem punktow .
    Wprawdzie w czerwcu w Kaktusie raczej sie nie pojawie, ale moge sprobowac zautomatyzowac naliczanie punktow. Potrzebowalbym tylko przykladowy save z turnieju z Tournament Directora . Calosc powinna mi zajac kilka godzinek (mam nadzieje ze uda mi sie tyle wydzierzawic ). E-mail podam na priv osobie zainteresowanej.
    Ostatnio edytowane przez Romus1981 ; 01-06-2009 o 23:17

  9. #169
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Witam serdecznie widze ze cos obijam sie strasznie ostatnio huh alee zeby nie bylo tak zle do konca zrobilem notowania ligowe

    POZDRAWIAM:
    Załączone pliki Załączone pliki

  10. #170
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    14
    witam wszystkich... i do zobaczenia tu lub tam...pozdr ps Kubus thx za odpowiedz