Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    pytanie do warszawiaków jest planowany jakis telebim czy nie w piatek ? jak nie to pub zostaje bo takeigo meczu w domu nie wypada ogladac

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Może i wypada, jak chorwaci nas pojadą to bliżej do baru będzie. Choć liczę na kolejny cud

    Jak ktoś sie bawi w bukmacherkę to kurs na polakow 6-7 w zaleznosci od buka, ja postawilem pare zlotych dla lepszych emocji

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Szmal rzadzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    Ja jestem ciekaw ilu Polakow tak naprawde interesuje sie tym sportem, np. wie w jakich klubach graja poszczegolni reprezentanci.

    Jakby cos takiego stalo sie w pn, to pewnie do tej pory bylbym nawalony.
    Ja moge powiedziec ze jestem dosyc zagorzalym fanem pilki recznej. I wydaje mi sie ze bym potrafil powiedziec gdzie ktory gra Fajnie ze im sie udalo. Co by nie mowic potrafili utrzymac nerwy na wodzy. Co do pilki recznej to jest to bardzo twardy sport. Czesto w ruch ida lokcie i to lubie najbardziej w tym sporcie ze bez karnie mozesz lac gosci ile wlezie

    P.S. Ja moge sie pochwalic medalem mistrozstw polski juniorow, gralem w Vive Kielce, ponzniej w Iskrze Kielce Niestey kontuzje pokrzyzowaly mi plany:P Ale moze jeszcze na studiach sie pogra:P

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Chciałem tylko nieśmiało zauważyć, że to nie Wenta pierwszy powiedział o tym, że Norwegowie zdejmą bramkarza. Obejrzyjcie jeszcze raz powtórkę i posłuchajcie uwaznie momentu, gdy Polacy schodzą na time-out.

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ale to jego słowa w przerwie wprowadziły spokój i ogromnie przyczyniły się do naszej wygranej.

    Norwegowie zresztą też musieli zaryzykować wychodząc z założenia, albo my albo oni - byleby nie trabanty.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Ja mam tylko taka nadzieje ze,na plac gry dzisiaj nawet na chwile nie wejdzie ten gamon jaszka,ten koles to jest tragedia wchodzi na pare minut w meczu i robi weicej szkod niz niektorzy przez caly mecz,jak nie zle poda,to znowu mu wypadnie pilka,a jak nie to na sile sie przebija zeby rzucic,a i tak nic nie trafia,nie wiem czy ktos zaplacil zeby go promowac,kurwa ileż szans mozna mu dawac

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A słyszeliście, kto będzie sędziował ten mecz????

    Niemcy.................

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    taa szwab ktory sedziowal juz dwa mecze na tych MS Chorwacji widocznie dobry znajomy i ktory napewno dazy sympatia Polske paranoja

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    już przed meczem trzeba pousprawiedliwiać ewentualną porażkę ??



    Francuzi pojechali Dunów.... jak CHorwaci pojechali Francje to nas powinni zmieść... oby był dziś znów cud.