Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 94
  1. #1
    WITAM

    Myslałem , że coś z tego jeszcze bedzie z tej primy ale po kilku dniach ponownej gry w tej sieci stwierdziłem , że tea siec to najbardziej robi ludzi w h.. i trzeba uważac na nią . Kiedys grało tam bardzo duzo ludzi i sporo odeszło ale teraz juz wiem na 100% jaki był tego powód .


    Uważaj nie graj w primie :P :P

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Ponieważ nie umiem narysować tutaj faceta tarzającego się ze śmiechu, napiszę tylko L O L

    PS. Czy litery w twoich podpisach nie mogą być jeszcze większe, błyszczące i np migające?

  3. #3
    To tarzaj i się smiej abyś tylko się nie udusił z tego smiechu heheheh :lol: :lol: :lol: :lol:

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    $pawelrad$ mógłbyś wyjaśnić dlaczego Prima jest wg Ciebie złą siecią?

  5. #5
    Chyba nie tylko dla mnie wiele osób juz to dawno stwierdziło i odeszło z tej sieci nie chcą tam grać dlatego , że uczciwości tam nie widać . Zaraz sie podniesie wielki głos warsawa a może smiech , że takie rzeczy są nie mozliwe . Nie wiem ale takie rzeczy jak na primie mnie jeszcze nie spotkały nigdzie .Po prostu musisz sam sprawdzić , a może ktoś sie wypowie wiecej w tej sprawie niż tylko smiec :P

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Trudno ufać twojej opinii skoro nie podajesz żadnego sensownego przykładu na nieuczciwość sieci Prima. Mówienie, że jakaś tam sieć, czy room, jest nieuczciwy nie popierając tego wiarygodnymi przykładami to zwykła demagogia. Jeżeli chcesz uchronić kogoś przed niebezpieczeństwem (wątpliwym zresztą) to przedstaw problem i po krzyku, a nie opowiadaj - jak do tej pory - o czymś, co na dobrą sprawę jest "nie-wiadomo-czym". :?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    I tradycyjnie "już wiele osób mi mówiło" "słyszałem od wielu osób" "nie tylko ja" eh, standard. Jeżeli tam Ci nie idzie, to przestaj tam grac po prostu i tyle. Miałeś banner primy (bet365), czyli wszystko było tam ok? teraz parę badbeatów i banner FTP. A co jak tam złapiesz parę badbeatów? Party? PS? Pacific?

    pozdr
    warsaw

  8. #8
    Poprostu tu nie chodzi o to ze jak przegrałem ile $ bo to jest mniej wazna sprawa . Obserwując gre przy stolikach mozna było jasno wywnioskować
    że nie jest ona uczciwa . To tylko jeden przykład a było ich bardzo dużo .
    Jedn gosc po flopie majac juz 2 pary daje allin 40$ a drugiemu brakuje 2 karty do koloru i tez wali alin i wygrywa ten który nic nie miał hehe .Ktoś powie to jest oczywiste zdarza sie tak ja to rozumiem ale tak czest jak na primie to chyba sie nie zdarza .Takich podobnych przykładow jest wiele.Jeden z graczy w tej sieci stwierdził tak , że robią duzo frreroli jak na tak małą liczbe graczy i potem musza sobie to odbic , to tylko jego takie stwierdzenie . Mozliwe ze z tego samego powodu odszedł expekt z primy . Jest napewno coś w tej sieci nie tak jak w nie długim okresie odeszło duzo ludzi :lol: :lol:

    Wtedy ja miałem baner bet365 to w tej sieci nie grałem gram cały czas w sieci party obecnie NR 1 i tam mnie nie spotykaja badbeaty takie jak w primie

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    To tylko jeden przykład a było ich bardzo dużo .
    Jedn gosc po flopie majac juz 2 pary daje allin 40$ a drugiemu brakuje 2 karty do koloru i tez wali alin i wygrywa ten który nic nie miał hehe
    Ja bym to tłumaczył raczej niskim poziomem graczy gdyż normalny gracz by dal fold ale ze ten koleś juz pewnie kilka razy widział jak inny debile cudem wygrywają takie rozdania no to dal call. Na micro czy niskich lmitach (0.10) tez widziałem takich typów tylko szybo zostawali przywróceni do pionu i mówili bye bye.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Tak rozumujac swego czasu Bonc musialby stwierdzic, ze nasze gry live nie byly uczciwe, bowiem moje 64of regularnie czyscily jego kieszenie vs QQ albo AA. (i to nawet po slabym dla mnie flopie :twisted: )

    Co do samej Primy, to spotkalem sie z takimi tekstami goscmi, z tym, ze to ja akurat wygrywalem QQ vs AA (all-in...a nie gralem wcale najnizszych stawek :roll: ) river Q, KK vs AK podobna sytuacja i A river.

    Osobiscie lubie ta siec i uwazam ja za wiarygodna.

    Pewne watpliowosci moglbym miec co najwyzej do roznych 'nieznanych' skorek, ale generalnie ok.