Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 94
  1. pawelrad, na party to ja bym uważał - słyszałem, jak ludzie mówią, że jak flopniesz nutsowego strita a twój przeciwnik ma overparę, to zawsze złapie on runner-runner full house Miej się na baczności

  2. #32
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Chyba nie ma co tej dyskusji ciągnąć. Kiedyś Rabbit oskarżał PokerStars, później $Karolrad$ i jego drugie wcielenie KinghPoker rzucił się na Expekta teraz $Pawelrad$ na całą sieć Prima. Lepiej niech swoje frustracje przeleją na forum niż np mają rozwalająć monitory :twisted: .

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    jak ktos nie chce by jego zyciem kierowalo szczescie jak ma to miejsce w kartach niech zacznie grac w szachy - tam napewno go turn ani river nie zalatwi :wink:

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Z zasady nie wypowiadam się na forum na tematy związane z polityką, religią i tym czy poker roomy oszukują.
    W tej kwestii postanowiłem więc też się nie wypowiedzieć.

  5. #35
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Hahaha czemu nie jestem zdziwiony kto jest autorem tego uroczego topicu


    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Ponieważ nie umiem narysować tutaj faceta tarzającego się ze śmiechu...
    może to się nada ?


  6. #36
    Chyba sie nie nada nie trafione

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    <rotfl> huehueuhe dobre poker24pl - ściema pierwsza klasa - bravo plociuch i bajkopisarz z ciebie niesamowity :lol:

    Pokerman gracz party pokera spotkał się z takim przypadkiem: "gram na fun money, popatrz na moje screeny - napisał. Patrzę i się dziwię raz kareta , raz strit flush, na drugi dzień załapał royala. Wczesniej jak miałem więcej kasy to grałem na real - napisał. Potem mówi: na real money nigdy w PP nie miałem royala ani strit flusza a karete to chyba "przed wojną". Dziwne :?

    W caribean sun poker grałem z kolegą na jednym stoliku 5h (nie graliśmy we 2ch na innych - nie myślcie sobie) 25c/50c i wyszedłem zaledwie z zyskiem 2$ !! a on z 5$ !! (ja zaczynałem z 20$ a on z 50$) - goście w tym roomie grają naprawde dziwnie - boją się grać czy co ? (ja grałem wtedy bardzo sotrożnie, foldowałem KK, JJ, QQ i 2pair i kij wie co jeszcze). Przypadek ? czemu nie, ale tak przez kilka dni ? coś nie tak :?

    Prima? Expekt ? - powiem tak: hehe 8) nie będę komentował bo szkoda słów.

    PokerStars ? Sporting Bet ? - aaaahahahaha najbardziej popierdolone roomy w necie (no może poza wyjątkiem american i temu podobnych - o tych to nawet nie bede wspominał)
    Strity co drugie rozdanie qrwa !! trójki kolory co 4-5 rozdanie !! - szkoda tylko że za często nie zdażają sie karety i royale :wink: bardzo dziwne :? Przypadek no nie ? TAKI HUJ a nie przypadek

    Nie mówie że wszystkie roomy są takie - są w necie takie gdzie naprawde można wygrać : Pacyfic, Everest, Bodog ...

    Czy wy kÓrwA naprawde jesteście aż tak zaślepieni tym waszym jak to nazywacie, "przypadkiem" - widocznie macie hujową orientację w roomach (gdzie indziej pewnie też). Nie trzeba być wybitnie mądrym żeby dało się to zauważyć - ale z tego co widzę to "mądrzy" ludzie rządzą obecnie polską (i też nie za wiele rażących spraw widzą) a co poniektórych z was również można zaliczyć do tych owych "mądrych" ludzi (bez obrazy).
    hÓjA wiecie - tyle wam powiem - albo poprostu nie chcecie wiedzieć :wink:

  8. #38
    Nareszcie ktoś coś mądrego powiedział bravo :P :P :P

  9. #39
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Rabbit to Twoje wyniki z turniejów PLANETOWYCH:

    05/06/2005 turniej XXV : miejsce #55/56
    04/06/2005 CSOP 2005 - Texas NL H2H : miejsce #5-8/29
    04/06/2005 CSOP 2005 - Omaha PL : miejsce #22/22
    17/04/2005 turniej XXIV : miejsce #53/60
    27/02/2005 turniej XXIII : miejsce #12/42
    29/08/2004 turniej XX : miejsce #24/26

    Czy brak wygranych też sobie tłumaczysz naszymi oszustwami

  10. #40
    Kirek nie przykładaj tego do gry stolikowej bo to dwa rózne swiaty :P