Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    PokerStars jest rigged, PrimaPoker jest rigged.
    To co w takim razie powiedzieć o Dolim który zagrał all-in z AK ja go sprawdziłem z AA i na flopie dostał KK5.
    DOLI JEST RIGGED NIECH NIKT Z NIM NIE GRA :lol:

    A tak na poważnie to śmieszą mnie takie gadki - jak ktoś ma paranoje i wydaje mu się że wszędzie chcą go okraść i oszukać to powinien poszukać miejsca w jakimś miejscu odosobnienia.
    Dwa miesiące w psychiatryku powinny pomóc pozbyć się fobii.

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    Jani, ale oni chca mnie okrasc i oszukac. podbijaja przed flopem kiedy ja na BB mam 93off, graja agresywnie kiedy kupuje trzecia pare na flopie, a czasem zdaza im sie nawet zdoic mnie wyzszym setem (o Pomyku, ktory z 34off naciagnal strita przeciwko mojemu 777 juz nawet nie wspomne). i tak godzinami dzien w dzien. to po co oni to robia? zeby pozbawic mnie pieniedzy oczywiscie. nie mam zadnych zludzen.

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    Poprostu tu nie chodzi o to ze jak przegrałem ile $ bo to jest mniej wazna sprawa . Obserwując gre przy stolikach mozna było jasno wywnioskować
    że nie jest ona uczciwa . To tylko jeden przykład a było ich bardzo dużo .
    Jedn gosc po flopie majac juz 2 pary daje allin 40$ a drugiemu brakuje 2 karty do koloru i tez wali alin i wygrywa ten który nic nie miał hehe .Ktoś powie to jest oczywiste zdarza sie tak ja to rozumiem ale tak czest jak na primie to chyba sie nie zdarza .Takich podobnych przykładow jest wiele.Jeden z graczy w tej sieci stwierdził tak , że robią duzo frreroli jak na tak małą liczbe graczy i potem musza sobie to odbic , to tylko jego takie stwierdzenie . Mozliwe ze z tego samego powodu odszedł expekt z primy . Jest napewno coś w tej sieci nie tak jak w nie długim okresie odeszło duzo ludzi :lol: :lol:

    Wtedy ja miałem baner bet365 to w tej sieci nie grałem gram cały czas w sieci party obecnie NR 1 i tam mnie nie spotykaja badbeaty takie jak w primie
    wniosek z tego taki ze trzeba zaczac grac na farta :roll:

    Sytuacje opisane przy dluzszym czasie gry maja miejsce we wszytskich poker roomach - ja osobiscie prime lubie najbardziej a nowy poker expekta jakos nie potrafi przyciagnac na dluzej mojej uwagi - moze to sie zmieni jak zacznie wszytsko dzialac ...

    A to ze ludzie z czasem graja na farta to ich sprawa - tez nie raz sie przejechalem wchodzoc za 6$ na wejscie z AA przy stole 0.5/1 i sprawdza mnie gostek z Q2 ba na stol dochodza QQ2 i mnie ogrywa FH mimo iz mi uklada sie street - a co najciekawsze to rozdanie wlasnie pochodzilo z nowego expekta - i co tez mam mowic ze oszukuja?!

    Nie!! Karty to los - i poza umiejetnosciami mimo wszytsko potrzebny jest łud szczescia!

    PS. zapraszam na serwis Poker News - kilka ciekawych informacji o nowych poker roomach korzystajacych z primy poker

  4. #24
    A tak na poważnie to śmieszą mnie takie gadki - jak ktoś ma paranoje i wydaje mu się że wszędzie chcą go okraść i oszukać to powinien poszukać miejsca w jakimś miejscu odosobnienia.
    Dwa miesiące w psychiatryku powinny pomóc pozbyć się fobii.
    Jani bardzo smieszne oceniłes wszystkich ludzi góru przyszedł i ocenił smieszna sprawa nie macie racji hehe

    Tak jak ktoś juz tu pisał na forum , że krążą w sieci artykuły o poker stars jaki to jest poker. To chyba coś musi być w ty prawdy tego nie stwierdziło 1 gracz który pierwszys raz zagrał w pokera i spotkało go cos takiego

    Góru przemówił i ocenił to smieszne trudno jak tak podchodzisz do sprawy . Wytłumacz teraz dlaczego takie sprawy sie nie zdarzaja w innych pokerach przykładowo w party skin ..??

    Z miesiac temu wpłaciłem kase do pokera o nazwie tigergaming by sobie bonus wyrobic dawali 100$ ale tu nie w tym problem po 1h gry miałem strate 30$ i przerazenie w oczach tu sie nie da grac dlatego ze wygrywały w 80% osoby z bardzo niskimi kartami typu 4,8 2,10 to juz była lekka przesada

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    a i jeszcze jedna uwaga - jedynym oszustwem na stolach z jakim sie spotkalem to jest trafienie na ludkow grajacych razem!! dla tego staram sie unikac stolow fixed i PL - na NL tez sie to zdarza ale wydaje mi sie ze czestotliwosc mniejsza a i czasem latwo takie osoby moga sie przejechac :roll:

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    [quote="mazak20"]
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    A to ze ludzie z czasem graja na farta to ich sprawa - tez nie raz sie przejechalem wchodzoc za 6$ na wejscie z AA przy stole 0.5/1 i sprawdza mnie gostek z Q2 ba na stol dochodza QQ2 i mnie ogrywa FH mimo iz mi uklada sie street -
    nie strit tylko kolor mialem bo 4 trefle na stol przyszly a jeden z moich asow byl treflowy ...

  7. #27
    $pawelrad$ napisał:

    A to ze ludzie z czasem graja na farta to ich sprawa - tez nie raz sie przejechalem wchodzoc za 6$ na wejscie z AA przy stole 0.5/1 i sprawdza mnie gostek z Q2 ba na stol dochodza QQ2 i mnie ogrywa FH mimo iz mi uklada sie street -
    Ja tego nie napisałem :P :P



    a i jeszcze jedna uwaga - jedynym oszustwem na stolach z jakim sie spotkalem to jest trafienie na ludkow grajacych razem!! dla tego staram sie unikac stolow fixed i PL - na NL tez sie to zdarza ale wydaje mi sie ze czestotliwosc mniejsza a i czasem latwo takie osoby moga sie przejechac

    To tez moze byc wytłumaczenie do niektórych sytuacji bo w primie wiekszosc to skandynawowie i moga sie układac :P

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    No ja na przykład z PartyPokerem mam takie wspomnienie że pierwsze 4 razy jak dostałem tam AA albo KK to za każdym razem przegrywalem.
    Nie zniecheciłem się jednak do tej sieci - bo takie rzeczy w pokerze po prostu sie zdarzają

    A co do argumetnu że na sieci ktoś coś napisał...
    Generalnie na sieci ludzie piszą różne rzeczy: że gdzieś wylądowało ufo a pani Mary Smith podczas wczasów na Hawajach widziała Elvisa - nie we wszystko trzeba wierzyć :lol:

  9. #29
    Obecnie dla mnie siec party skin jest najlepsza nie dlatego ze wygrywam tam tylko , że sie gra dobrze i nie spotyka ludzi cos takiego jak w primie dlatego w calej sieci party gra 90 tys ludzi a w primie moze 4 tys .Wiem bo sam doswiadczyłem rozmowy z działem bezpieczenstwa , że w party skin bardziej dbaja o to by nie dochodziło do oszustw ze strony graczy .Bonusy wypłacaja bez problemu a nie tak jak w expekcie gdzie nalezał jeszcze do primy ,bonusy wyrabia sie nalepei jw całej sieci nie tak jak gdzies indziej daja ci 700$ max al wyrobienie ich jest strasznie trudne . To jest zaleta party skin :P :P

  10. #30
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    [quote="$pawelrad$ ..góru przyszedł i ocenił.. [/quote]

    z gór przyszedł