Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 94
  1. #11
    Zapraszam seha na bet365 pograj tylko jeden dzien i jutro zdasz relacje ok? Co ty na to

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Jaką korzyść ma Prima z tego, że jakiś gość wchodzi AI przeciwko dwóm parom i łapie runner-runner kolor? Odpowiedź: nie ma żadnej korzyści. Rake byłby taki sam, gdyby koleś nie złapał koloru. Chyba, że już zakładasz, że każdy kto pokonuje Cię w kosmiczny sposób jest powiązany z Primą! :shock:

    Także takie rozdania nie zmieniają położenia finansowego Primy.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    Zapraszam seha na bet365 pograj tylko jeden dzien i jutro zdasz relacje ok? Co ty na to
    Krotka relacja... przed turniejem w Sopocie, potrzebowalem gotowki na wyjazd.
    Wplacilem 120$; 3 sety HodlemNL + Omaha i po kilku godzinach wyplacilem 450$ i na turniej pojechalem

    pozdro

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez ownerek
    Krotka relacja... przed turniejem w Sopocie, potrzebowalem gotowki na wyjazd.
    Wplacilem 120$; 3 sety HodlemNL + Omaha i po kilku godzinach wyplacilem 450$ i na turniej pojechalem
    pozdro
    Łatwo to wytłumaczyc...

    Miałeś szczęście :lol:

    Sting

  5. #15
    Jaką korzyść ma Prima z tego, że jakiś gość wchodzi AI przeciwko dwóm parom i łapie runner-runner kolor? Odpowiedź: nie ma żadnej korzyści. Rake byłby taki sam, gdyby koleś nie złapał koloru. Chyba, że już zakładasz, że każdy kto pokonuje Cię w kosmiczny sposób jest powiązany z Primą!
    No niestety to nie ja zostałem pokonany w tej opcji w wiekszosci te przypadki to nie dotkneły mnie osobiscie lecz innych graczy .Jeden z graczy napisał nawet kocham prime za to hehe :P :P

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Ja gralem na bet365, spokojnie wyrobilem bonus, pogralem jeszcze troche i.. przegralem wszystko, tyko, ze nic niezwyklego nie zauwazylem, przegralem przez pecha i kilka nietrafnych decyzji, zdarzalo mi sie nagminnie, ze majac np. QQ nadziewalem sie na KK, ale takie rzeczy zdarzaja sie wszedzie a ich wieksza czestotliwosc to tylko pech i nic wiecej.

  7. #17
    Jeden z waszych kolegów powiedział mi ze na prima wygrac z QQ to nie mozliwe poprostu coś musi byś w tym :P :P

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Zle trafilem w takim razie, nie chodzilo mi o QQ vs KK, ale generalnie
    nizsza para vs wyzsza

    Pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    e tam niemozliwe. ja kiedys widzialem jak gosc na primie mial QQ, dostal na flopie Q i wyczyscil mnie na 50$, bo zdawalo mi sie, ze moj set 5 wystarczy :shock: . czyli da sie, tak? z QQ

  10. #20
    Po tym jak mi tak mówił to prawde mówiac na 10 xQQ udalo mi sie wygrac 1 raz to chyba nie az taki przypadek