Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 106
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    pograles pare stepow i juz wygrales
    ciekawych miales przeciwnikow
    gg i gl

  2. #62
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    kraków
    Posty
    112
    Rzeczywiście fajne te stepy, w drugim podejściu w step 6 wygrałem pakiet do San Remo
    W pierwszym odpadłem na własne życzenie, bo nie umiałem zrzucić QQ na niskim flopie we wczesnej fazie turnieju. Później na shorcie trochę mnie oszukali - AJs < KTo

  3. #63
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez krawiec Zobacz posta
    Rzeczywiście fajne te stepy, w drugim podejściu w step 6 wygrałem pakiet do San Remo
    W pierwszym odpadłem na własne życzenie, bo nie umiałem zrzucić QQ na niskim flopie we wczesnej fazie turnieju. Później na shorcie trochę mnie oszukali - AJs < KTo
    hehe, ja też pakiet do Kostaryki przegrałem bo nie umiałem zrzucić wcześnie QQ jak ostatni donk. gratki tak czy siak

  4. #64
    Cytat Zamieszczone przez krawiec Zobacz posta
    Rzeczywiście fajne te stepy, w drugim podejściu w step 6 wygrałem pakiet do San Remo
    W pierwszym odpadłem na własne życzenie, bo nie umiałem zrzucić QQ na niskim flopie we wczesnej fazie turnieju. Później na shorcie trochę mnie oszukali - AJs < KTo
    lepiej się przyznaj jak wrzuciłeś allina z 93 i wygrałeś. Po takich suckoutach aż chce się żyć

  5. #65
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    kraków
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    lepiej się przyznaj jak wrzuciłeś allina z 93 i wygrałeś. Po takich suckoutach aż chce się żyć
    Nie wiem o czym mówisz, nie byo takiej sytuacji.

  6. #66
    może mu chodzi o 93 doliego z wczorajszego PPC2 gdzie złamał AA

  7. #67
    Cytat Zamieszczone przez krawiec Zobacz posta
    Nie wiem o czym mówisz, nie byo takiej sytuacji.
    nie było? jak to nie było? Grałeś step 5 do SCOOPa był koleś na stole który co drugą rękę allina wrzucał chciałeś go uprzedzić chyba i sam wrzuciłeś allina ale on wtedy akurat miał KQ i cie sprawdził i przegrał. Potem już było z górki bo wyszło na to że to było kluczowe podwojenie do przejścia do następnego stepu za 2100 bodajże (to był step 5 za 700). Zostało was 4 a dwóch przechodziło dalej. Jak nie było takiego zagrania to ja jestem z Matrixa. Z góry przepraszam że czasem podglądam grę lepszych zamiast samemu szlifować umiejętności, ale czasem po prostu nie mam siły na grę jak właśnie w taki sposób odpadam i muszę się wyciszyc przed dalszą grą. Oczywiście nie neguję takich zagrań, wtedy były blindy były 150/300 ty miałeś ok 2k atakowałeś z MP z intencją zgarnięcia blindów tylko, nie wiem nic o rozgrywce bo widziałem kilka rozdań tylko. Ale faktem jest niezaprzeczalnym to 93. Sprawdź sobie ręce z jakimi wtedy grałeś.
    Nawiazując wczoraj też sobie patrzyłem sita za 1050$ z dariominieri. I to był już po prostu jakiś paranoid. raise do minieri, on ma największy stack i się allinuje, następny za nim go sprawdza, pierwotny rajsor fold minieri pokazuje 66 kolo KK, szóstka na flopie a minieri mówi: uważam że dobrze zagrałem. Ale prawdziwa dyskusja się rozpoczęła jak w podobny sposób kilka rąk potem powalił KK tym razem z 55 (znowu set). Z tą różnicą, że jako pierwszy podbijał (od razu allin bodajże 4500 przy blindach 100/200). no cóż wiele się muszę nauczyć widocznie żeby suckout za suckoutem robić.

  8. #68
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    lol, nic nie wiesz a pierwszy jesteś do oceniania, gratulacje, masz tupet koleś

  9. #69
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    lol, nic nie wiesz a pierwszy jesteś do oceniania, gratulacje, masz tupet koleś
    a gdzie ja wydałem ocenę? Napisałem wyraźnie że po 1: nie neguję takich zagrań (zwłaszcza na wysokich stawkach) po 2: że muszę się jeszcze wiele nauczyć. Gdzie oceniłem, w twojej pejoratywnej wypowiedzi negatywnie, jakiekolwiek zagranie? Po 3 nie jestem twoim kolesiem, ani nawet znajomym. I tym lepiej, że w twojej "ocenie" nic nie wiem. Ja nic nie wiem, a co twoja wypowiedź ma na celu oprócz mało wyrafinowanej próby sprowadzenia mnie do poziomu kloszarda pokerowego?

  10. #70
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    lol, nic nie wiesz a pierwszy jesteś do oceniania, gratulacje, masz tupet koleś
    ty wiesz wszystko a do oceniania jestes ostatni